Mamička zverejnila zoznam darčekov, ktoré si praje jej dcéra na Vianoce. Ľudia sa rozdelili na dva tábory

Kristína Hagarová

Foto: Instagram ( roxyjacenko)

Vianoce sú za dverami a mnohí rodičia vo veľkom riešia, čo kúpia svojim ratolestiam. Mnohé píšu pred Vianocami listy Ježiškovi alebo len tak celkovo svoj zoznam prianí. Toto dievčatko však so svojím listom rozdelilo ľudí na dva tábory.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Tyla, niektoré deti majú prehnané požiadavky, iné zase veľmi dobre vedia, že peniaze nerastú na stromoch. Dvojnásobná mama však na sociálnych sieťach zdieľala zoznam jej dcéry, ktorý mnohých ľudí rozdelil na dva tábory. Dôvod je jednoduchý, svojej mame dáva možnosti podľa toho, čo je drahé a čo nie je až také drahé.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ROXY JACENKO (@roxyjacenko)

Ľudia sa do nej pustili

„Som taká rada, že moja dcéra mi dala možnosť pre rôzne rozpočty,“ zavtipkovala. Okrem značkových tašiek, bikín či tenisiek, ktoré sa pohybujú v cene od 100 dolárov a viac, napísala na druhú stranu aj lacnejšie možnosti, ku ktorým napísala stredne drahé/lacné darčeky. Tam sa už pohybovalo cenovo lacnejšie oblečenie. Kým niektorí si myslia, že je to naozaj milé a vtipné, iní označili jej dcéru za „rozmaznané decko“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ROXY JACENKO (@roxyjacenko)

Zabúda, o čom Vianoce sú

„Nie je na tom nič, na čo by si mala byť hrdá, keďže má len 11 rokov.“ „Asi by ste mali ísť na Vianoce pracovať do útulku pre bezdomovcov. Je tu inflácia, mnohí ľudia sú preto bez strechy nad hlavou a aj vaša dcéra by to mala pochopiť.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ROXY JACENKO (@roxyjacenko)

Mnohí tiež upozornili na to, že toto má jej dcéra pravdepodobne po nej a mala by sa zamyslieť nad tým, ako ju vychováva. Ona však vysvetlila, že si myslí, že ľudia sú veľmi pokryteckí, pretože je normálne, že malé dievčatá chcú takéto veci na Vianoce. Väčšina z nich sa chce páčiť a chce mať značkové oblečenie.