Takúto zmenu u Meghan Markle nikto nečakal. Po pôrode zmenila vojvodkyňa túto jednu vec, ktorú si všimol len málokto

Zuzana Fulopova

Foto: archív TASR

Možno ste si všimli, že ženy z kráľovských rodín nemenia príliš často svoj image. Práve podľa kráľovského protokolu by mali byť dámy z kráľovských rodín vždy elegantné, preto by mali uprednostňovať len malé úpravy v oblasti krásy a nové trendy skúšať len pozvoľna. Touto tradíciou sa riadia aj Kate Middleton a Meghan Markle, ktoré v oblasti make-upu príliš neexperimentujú. Až doteraz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loving Haute Couture (@lovinghautecouture) on

Už princezná Diana mala svojho osobného kaderníka, ktorý jej strihal vlasy stále na tej istý spôsob v intervale niekoľkých týždňov. Čo sa týka účesov, Kate a ani Meghan nie sú až také striktné. Obidve totiž vystriedali už niekoľko účesov. Iné je to však v oblasti make-upu, s ktorým obe príliš neexperimentovali. To sa však u Meghan zmenilo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ✨Royal style by Meghan (@stylebytheduchess) on

Meghan Markle preferovala v oblasti make-upu jemný rúž na zvýraznenie svojich pier, ako aj decentnú očnú linku na dolných viečkach a tmavšie očné tiene. Po oficiálnej návšteve Maroka vo februári, však začala vojvodkyňa experimentovať. Možno sa inšpirovala práve marockými ženami, ktoré si maľujú horné aj dolné viečka výraznejšou čiernou linkou a očnými tieňmi. A práve farba očných tieňov sa u Meghan zmenila.

Meghan bola zástankyňou tmavých očných tieňov, no nedávno sme ju mali možnosť vidieť s jemným modrým odtieňom, ako sme to často vídavali u princeznej Diany. Navyše sa rozhodla aj pre mierny lesk na vnútornej strane očí, ktorý jej zvýraznil pohľad. A my len dodávame, že jej to náramne svedčí. Čo poviete?

popsugar.co.uk
4
Komentovať