Markíza vytiahla eso z rukáva. Do obľúbenej šou Let’s Dance mieri hviezda známej telenovely

Dana Kleinová

Foto: Instagram (letsdance.markiza) / Profimedia

Po úspechu Maria Cimarra na slovenskom tanečnom parkete, Markíza vytiahla z rukáva ďalšie eso. Tentoraz pôjde o hviezdu z Divokého anjela. Nebude však tancovať. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Markíza, tanečná šou Let’s Dance začne už túto nedeľu. Mená porotcov, moderátorov, súťažiacich aj profesionálnych tanečníkov sú už dávno známe, no Markíza sa rozhodla prekvapiť. Na porotcovskú stoličku si k Tatiane Drexler, Adele Vinczeovej a Jánovi Ďurovčíkovi prisadne aj svetové meno.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Z telenovely na porotcovskú stoličku

Na štvrtú porotcovskú stoličku zasadne hviezda Divokého anjela a Rán z lásky – argentínsky herec Facundo Arana. Blond krásavec kedysi pobláznil mnoho ženských sŕdc a slovenské diváčky si ho určite dobre pamätajú po boku Natalie Oreiro. Teraz však nebude posudzovaný jeho šarm, ale, naopak, on bude hodnotiť tanečné výkony.

„Sme veľmi radi, že môžeme potvrdiť ďalšie meno, ktoré sa objaví v nadchádzajúcej sérii Let’s Dance 2024. Do porotcovského kresla si už túto nedeľu sadne svetoznámy a populárny herec Facundo Arana, ktorý sa po dvoch rokoch vracia na Slovensko. Charizmatického herca veľmi dobre poznajú slovenskí diváci zo seriálov Divoký anjel či aktuálne vysielaného seriálu TV Doma, Rany z lásky. V minulosti bol dokonca porotcom maďarskej verzie šou Let’s Dance,“ odkazuje divákom televízia Markíza.

„Aj tento rok sme sa rozhodli priniesť na Slovensko osobnosť, ktorú pozná celý svet a prekvapiť a potešiť našich divákov. Facundo je bezpochyby herec, ktorý si získal srdcia mnohých diváčok po celom svete, Slovensko nevynímajúc. Už z našich prvých rozhovorov môžem povedať, že je to nesmierne srdečný človek, veľký profesionál a fanúšik tanca. Teším sa na spoluprácu s ním,“ dodal režisér šou Pepe Majeský.

Najnovšie články