Prvé zábery Brucea Willisa po určení diagnózy. Emotívne zábery mnohých ľudí dohnali k slzám

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (emmahemingwillis)

Bruce Willis oslavoval narodeniny a jeho rodina pri tejto príležitosti zverejnila nádherný klip, v ktorom ho po dlhej dobe môžeme vidieť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, Burce Willis oslavoval 68 rokov a pri tejto príležitosti sa stretla celá jeho rodina, spolu s bývalou manželkou Demi Moore. Krásne video zverejnila jeho manželka Emma, ale aj Demi Moore. „Som rada, že sme mohli oslavovať tvoj deň,“ napísala Demi k videu, kde sa Bruce usmieval, tancoval a sfúkol sviečky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Moore (@demimoore)

Celá rodina mu spievala

Celá rodina, vrátane jeho manželky Emmy Heming Willis a jeho detí, spieva pieseň Happy Birthday. Bruce sa usmieval a vyzerá nadšene z toho, že má okolo seba celú rodinu. „Milujem ťa a milujem našu rodinu. Ďakujem všetkým za lásku a priania,“ dodala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Heming Willis (@emmahemingwillis)

Krásne slová, aj zábery

Bruce Willis trpí frontotemporálnou demenciou, ktorá nie je liečiteľná. Rodina túto správu nedávno oznámila verejnosti. Minulý rok pritom celý svet prekvapili, keď informovali, že herec trpí afáziou, poruchou komunikácie, jeho choroba sa však rozvinula. Problémy s komunikáciou sú len jedným zo symptómov ochorenia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Moore (@demimoore)

Nádherné vyznanie