Herečka otvorene priznala, že je šťastná, že nemá deti a svoje rozhodnutie neľutuje. Jej názor vás možno prekvapí

Dana Kleinová

Foto: Instagram (imheathergraham)

Nie všetky ženy túžia po deťoch. Príkladom je známa herečka, ktorá sa kedysi rozhodla nemať deti a dnes svoje rozhodnutie neľutuje. Práve naopak, podľa jej slov sa cíti slobodná. 

Článok pokračuje pod videom ↓

V úprimnej výpovedi 53-ročná herečka Heather Graham prezradila, že nestať sa mamou bola pre ňu perfektná voľba. Dnes tvorí pár so snoubordistom Johnom de Neufvillom a spoločne si užívajú život vo dvojici. Priznala: „Nemám deti a cítim sa slobodne. A veľa spím. To je celkom skvelé.“ Píše o tom portál Brightside.me.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Heather Graham (@imheathergraham)

Nebolo to striktné rozhodnutie

Napriek tomu, že je bezdetná, Heather priznáva, že ak by náhodou deti mala, nevadilo by jej to. Verí, že vesmír nám dáva niečo alebo niekoho, o koho by sme sa mali starať. V jej prípade to bolo niečo, a to kariéra. Herečka totiž začala venovať viac času a energie práci za kamerou. Heather tiež vysvetlila, že niekedy má pocit, že jej projekty sú ako jej malé deti. Dodala: „Začala som sa viac zapájať do produkcie, písania a réžie.“  

Zanietená herečka prezradila, že niekedy je jej vášeň náročná, no napriek tomu ju to napĺňa. „Je vážne vzrušujúce chcieť rozprávať príbeh, na ktorom ti naozaj záleží,“ vysvetlila.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Heather Graham (@imheathergraham)

Ľutuje len jedno

Najnovšie články