Dominika Cibulková prehovorila o narodení jej dcérky. Na koho sa podobá?

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (domicibulkova)

Dominika Cibulková pred pár dňami porodila druhé dieťatko, dcérku Ninu. Teraz prehovorila nielen o tom, na koho sa podobá, ale aj o tom, ako prebiehal pôrod.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dievčatko, ktoré dostalo meno Nina, svojím príchodom na svet trošku zaskočilo rodičov, ktorí čakali, že sa narodí až o pár dní neskôr. Ako Dominika Cibulková prezradila pre portál Emma, rodina trávila víkend na chate, keď Dominike o polnoci odtiekla plodová voda. Rýchlo teda utekali do Viedne, kde mala naplánovaný pôrod.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

Myslela si, že bude prenášať

Telefonovali tam počas jazdy, aby bolo všetko pripravené. Dominika si pritom myslela, že malú bude prenášať, lebo prenášala aj prvorodeného Jakubka. V sobotu večer jej však zrazu praskla plodová voda, tak zobudila svojho manžela Michala, a do Viedne dorazili za hodinu a desať minút. Malá Nina sa narodila do dvoch hodín, takže pôrod bol naozaj rýchly, čo si pochvaľovala aj Dominika Cibulková.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova)

V strese bola celá rodina

Dodala tiež, že kým ona bola pokojná, celá rodina okolo nej bola v strese. Hneď po pôrode mohla malú dojčiť. Pre portál tiež prezradila, na koho sa malá Nina podobá. Podľa nej sa bábätká stále menia, takže sú sami zvedaví, ako bude nakoniec vyzerať, ale je trochu iná ako Jakubko. Má blonďavé a husté vlasy, a vyzerá to, že zatiaľ sa podobá na Dominiku.