Kate Middleton nosí špeciálny darček od kráľa Karola. Mnohým ľuďom tento detail neunikol

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Kate Middleton a princ William si plnia svoje povinnosti dôležitých členov kráľovskej rodiny. Svoje tituly princa a princeznej z Walesu berú vážne a zúčastnili sa aj každoročnej bohoslužby v rámci Commonwealth Day.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, táto bohoslužba sa konala na špeciálnom mieste, vo Westminsterskom opátstve, kde si William a Kate pred rokmi, v apríli 2011, vymenili manželské sľuby. Kate prišla v námorníckom saku a sukni s bielou potlačou. Vzhľad doplnila klobúčikom a lodičkami v námorníckom štýle. Celý outfit doladila zafírovými a diamantovými náušnicami, ktoré kedysi patrili princeznej Diane.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Figure it out – Art (@figureitoutart)

Zaujímavá brošňa

Doplnkom bola aj brošňa, ktorú Kate dostala od kráľa Karola. Keď vošla do Westminsterského opátstva, mala pri sebe námornícke rukavice, princ William oblečením doplnil svoju manželku v námorníckom obleku s modrou kravatou. Okrem nich sa bohoslužby zúčastnili kráľ Karol a kráľovná Kamila, princ Edward a Sophie, princezná Anna a viceadmirál, sir Timothy Laurence.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Royal Addicted (@royaladdicted_new)

Dôležitý deň pre kráľa Karola

Témou Dňa Commonwealthu na rok 2023 je vytváranie udržateľnej a umiernenej spoločnej budúcnosti. Udržateľnosť je kľúčová pre kráľa Karola, pretože sa tohto dňa po prvý raz zúčastňuje ako panovník, a to aj s prejavom. Ten predniesol už pred rokom v mene svojej matky, kráľovnej Alžbety. V roku 2021 bola táto udalosť kvôli pandémii koronavírusu zrušená. V roku 2020 bola posledným spoločným vystúpením Meghan Markle a princa Harryho s kráľovskou rodinou.