Ožarovanie jej spálilo prsia. Známa Češka bez cenzúry ukázala, ako prebieha jej boj s rakovinou

Dana Kleinová

Foto: Instagram (anna_julie_slovackova)

Speváčka sa len nedávno dozvedela, že ju opäť napadla zákerná choroba, no rozhodla sa nestratiť nádej. Najnovšie ukázala, čo všetko tento boj obnáša. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Topky, česká speváčka v minulosti porazila rakovinu prsníka, no po troch rokoch sa dozvedela zdrvujúcu správu. Tentoraz zákerná choroba napadla jej pľúca. Speváčka Anna Julie Slováčková tak presne vedela, čo ju čaká a začala s liečbou. Najnovšie, ako informujú Topky, však ukázala, ako veľmi ju ožarovanie ovplyvnilo.

Má spálené prsia

Anna bola a aj je otvorená, keď ide o jej liečbu a nemala problém rozprávať o chemoterapii či ožarovaní. Už minulý rok fanúšikom prezradila, že jej ožarovanie spálilo prsia. „Liečba onkologických ochorení totiž často nemusí spôsobovať „iba“ stratu vlasov, zmenu hmotnosti, nevoľnosti… Ale i to, o čom sa toľko nehovorí, a to, že môže mať aj svoje prejavy na koži, ktoré môžu veľmi znepríjemniť každodenný život pacientov. Či už spôsobené rádioterapiou, chemoterapiou atď.,” uviedla na svojom profile na sociálnej sieti.

Nenechala za seba však hovoriť len slová. Ešte v lete pripravila reklamu, v ktorej propaguje kozmetiku, ktorá jej zmiernila nepekné pozostatky liečby na koži. „Počas ožarovania som sa nevyhla ľahšiemu popáleniu a po operácii mám na hrudi jazvu,” prezradila vo videu a dodala: „Napriek všetkým jazvám a striám sa cítim krásna.”

Netušila, že sa jej rakovina vráti

Najnovšie články