Kate Middleton, ako ste ju ešte nikdy nevideli. Zverejnila fotografiu, ktorá mnohých fanúšikov prekvapila

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (dukeandduchessofcambridge), Fotograf: Paolo Roversi

Princezná z Walesu propaguje svoju novú kampaň o dôležitosti raného detstva zdieľaním krásnej fotografie, na ktorej je ako bábätko. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, takto ste Kate Middleton ešte určite nevideli. V poslednom kroku svojej novej kampane propagujúcej dôležitosť raného detstva zdieľala fotografiu, na ktorej je malé bábätko. Na fotografii je s otcom Michaelom Middletonom a fotografiu vytvorila jej matka Carole Middleton.

Rozkošné bábätko

41-ročná Kate bola naozaj rozkošné bábätko, ktoré s láskou chytá tvár svojho otca. „Tváre sú najlepšia hračka pre bábätko,“ napísala na sociálnych sieťach. Princezná zároveň vyzvala ostatných ľudí, aby sa podelili o svoje fotografie vo veku od 0 do 5 rokov, aby upriamila pozornosť na svoju kampaň Shaping Us, ktorá bola minulý týždeň spustená.

Foto: profimedia

Chce zvýšiť povedomie

Týmto spôsobom chce zvýšiť povedomie o vplyve raného detstva, ktoré nám môže zmeniť život. Nie je to pritom prvý raz, čo Kate zdieľala záber zo svojich osobných rodinných albumov z detstva. V roku 2020 na oslavu Dňa matiek vo Veľkej Británii zdieľala krásny záber so svojou matkou, na ktorej je dieťa. Aj Carole sa podelila o fotografie, na ktorých je Kate malé dievčatko.

Podľa Kate je dôležité zamerať svoju pozornosť na rané detstvo a na jeho dôležitosť. Mozog sa najvýraznejšie vyvíja práve v prvých rokoch života, hoci sa ako spoločnosť viac zameriavame práve na neskoršie roky.

Najnovšie články