Poznámky princa Harryho ju neuveriteľne ranili. Reakcia kráľovnej Alžbety na seba nenechala dlho čakať

Kristína Hagarová

Foto: TASR archív

Kráľovná Alžbeta je podľa zdrojov hlboko rozrušená tým, čo princ Harry povedal v ďalšom rozhovore. Poriadne skritizoval správanie v kráľovskej rodine.

Ako uvádza portál Daily Mail, zdroje kráľovskej rodiny tvrdia, že kráľovnou otriasli Harryho opakované komentáre o kritike, ktorú začali už v rozhovore s Oprah Winfrey. „Harryho babička to zobrala veľmi osobne a je hlboko rozrušená tým, čo povedal. Hlavne jeho poznámkami o Charlesovom rodičovstve a o tom, že nič lepšie nevedel, pretože bol vychovaný rovnako,“ povedal zdroj.

Mali by sa vzdať titulov?

Mnohí ľudia zároveň tvrdia, že Harry a Meghan by sa mali vzdať svojich titulov. Mnohých ľudí Harry šokoval svojou kritikou rodičovských schopností jeho otca princa Charlesa a zároveň aj kráľovnej a zosnulého princa Philipa. Naznačil, že jeho otec spôsobil, že on a jeho brat William ako deti trpeli. „Môj otec mi hovoril, že to tak mal aj on a budem to mať aj ja,“ povedal. Tiež povedal, že keď chceli získať pomoc pre Meghan, ktorá mala samovražedné pocity, stretli sa len s tichom a tvárili sa, že sa nič nedeje.

Slová sa dotkli aj Charlesa

Podľa všetkého sa jeho slová dotkli aj princa Charlesa, ktorý je oddaný otec a necíti sa kvôli týmto poznámkam dobre. Princ Harry však čelí aj kritike kvôli tomu, že neustále s Meghan hovoria o tom, ako potrebujú súkromie, no napriek tomu neustále na seba upozorňujú rôznymi rozhovormi. Na to však Harry povedal, že súkromie neznamená byť ticho.

0
Komentovať