Mesiac, v ktorom ste sa narodili, toho povie veľa o vašej osobnosti a charaktere

Michal Blaško

To, že ľudia, ktorí sa narodili v rovnakom mesiaci, majú podobné črty a vlastnosti, už určite viete. Ak tomu neveríte, máme tu pre vás pár vlastností, ktoré majú ľudia narodení v určitom mesiaci. Pozrite si svoj mesiac a prečítajte si, čo všetko o vás prezradí. 

Január

Ženy narodené v januári sú veľmi ambiciózne, no zároveň sú dosť konzervatívne. Majú problém s prejavovaním svojich pocitov, hlavne voči ostatným ľuďom. Dokážu sa otvoriť len ľuďom, o ktorých si myslia, že sú na rovnakej intelektuálnej úrovni alebo majú rovnaké názory.

Február

Ženy narodene vo ferbuári majú romantickú povahu. Taktiež majú veľmi abstraktnú myseľ, no sú veľmi náladové. Keď chcete s nimi jednať, musíte byť veľmi trpezliví.

Marec

Marcové ženy sú veľmi charizmatické a milujú prírodu.  Sú veľmi príjemné a komunikatívne. Najčastejšie si rozumejú z mužmi, ktorí sú narodení v tom istom mesiaci.

Apríl

Ženy narodené v apríli dokážu ľahko nadviazať vzťah s takmer hocikým – či už milostný alebo priateľský. No aj napriek všetkému sú veľmi žiarlivé.

Máj

Májové ženy dbajú na dôslednosť a dodržiavanie zásad. Sú veľmi aktívne, no bohužiaľ vo vnútri veľmi komplikované.

Jún

Zvedavé spoločenské a kreatívne. Toto sú tri hlavné charakteristiky žien narodených v júni. Bohužiaľ, niekedy skôr konajú, ako si niečo poriadne premyslia.

Pokračovanie na ďalšej strane…

Najnovšie články