Ďalšia rana pre princa Harryho. Najnovšie mu hrozí vysťahovanie z USA, no to však stále nie je všetko

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Princ Harry schytáva jednu ranu za druhou. Okrem správy, že jeho otec trpí rakovinou a zvyšok jeho rodiny s ním odmieta obnoviť vzťahy, sa možno čoskoro bude musieť odsťahovať z USA.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Standard, vo svojej volebnej kampani to naznačil Donald Trump, ktorý prezradil, že v prípade výhry by ho mohol aj deportovať. Donald Trump dal najavo, že nepatrí medzi fanúšikov princa Harryho a je jednoznačne na strane kráľovskej rodiny.

Trump by Harryho deportoval

„Princa Harryho by som nechránil. Zradil kráľovnú, a to sa nedá odpustiť. Keby to bolo na mne, tak by bol sám,“ povedal Trump počas konferenncie CPAC vo Washingtone, pričom povedal, že kráľovská rodina je k nemu ešte stále príliš láskavá. Zároveň tiež dodal, že súčasný prezident Joe Biden chráni Harryho a Meghan.

Princ Harry bol len nedávno vypovedať na imigračnom, kde musel vysvetľovať svoju drogovú minulosť, a to, či si ju neprikrášlil. Taktiež v rozhovore prezradil, že plánuje do Británie chodiť častejšie a navštevovať svoju rodinu tak často, ako to bude možné.

Najnovšie články