Obľúbená herečka zo seriálu Beverly Hills zdieľala silné fotografie. Toto je skutočná tvár rakoviny v poslednom štádiu

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (theshando)

Shannen Doherty zverejnila svoje fotografie, ktoré ukazujú skutočnú tvár rakoviny prsníka vo štvrtom štádiu. Urobila tak, aby motivovala ľudí, nech sa nechajú vyšetriť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál PageSix, bývalá hviezda seriálu Beverly Hills 90210 zdieľala úprimné fotografie na Instagrame, opísala svoju brutálnu cestu a čím si musela prejsť, aby sa dostala cez strach z toho, čo príde. „Toto je mesiac povedomia o rakovine prsníka a ja by som sa rada podelila o časť svojej osobnej cesty od prvej po druhú diagnózu. Je to pekné? Nie, ale je to pravda a takto vyzerá rakovina,“ napísala 50-ročná Shannen.

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando)

 

View this post on Instagram

 

Příspěvek sdílený ShannenDoherty (@theshando)

Ľuďom hovorí, aby nezabúdali na prevenciu

„Dúfam, že povzbudím ľudí, aby si spravili mamografiu, chodili na pravidelné kontroly, zbavili sa strachu a čelili všetkému, čo môže byť pred vami.“ Shannen bola prvý raz rakovina diagnostikovaná v marci 2015. Vo februári 2020 oznámila, že bojuje s rakovinou prsníka vo štvrtok štádiu. Odvtedy poskytuje svojim fanúšikom pravidelné aktualizácie.

Povedala tiež, že bojuje o to, aby zostala nažive. Podelila sa tiež o to, že jej kvôli chemoterapii tiekla krv z nosa, cítila extrémnu únavu a tiež, že bolo pre ňu veľmi ťažké, keď musela prísť o vlasy.