Princ Harry mal kontaktovať rozvodových právnikov. Veľkej láske medzi ním a Meghan odzvonilo

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Láske medzi princom Harrym a Meghan Markle je údajne koniec. Podľa informácií mal pred niekoľkými mesiacmi kontaktovať rozvodových právnikov.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál Irish Mirror. Podľa ďalších zdrojov Meghan Markle často vidieť na večierkoch a dokonca vraj vypisuje správy ľuďom, ktorí sa ich zúčastňujú, aby sa dostala medzi americkú smotánku. Už pred niekoľkými dňami svet obletela správa od bývalého komorníka princeznej Diany. Ten tvrdí, že Harry konečne zistil, čo je jeho manželka zač a zostáva s ňou len kvôli deťom.

Foto: profimedia

Sú spolu len kvôli deťom

Harry chodieva sám do hotela, kde má svoju vlastnú izbu a hovorí sa dokonca aj o tom, že sa vráti do Británie, kde na neho jeho rodina čaká. Von sa dokonca dostali informácie, podľa ktorých Harry nedávno kontaktoval rozvodových právnikov. Medzi ním a Meghan sú problémy a Lady Campbell pre GB News povedala, že od piatich rozdielnych zdrojov má potvrdené, že volal právnikovi.

Reprofoto: Youtube (Netflix)

Všetko je len lož

Harry a Meghan sa vzali v roku 2018 a boli veľmi šťastní. O dva roky neskôr sa vzdali svojich kráľovských povinností a hoci stále vyzerajú šťastne, v súkromí to vraj tak nevyzerá. Na verejnosti pôsobia inak, pretože to chcú a potrebujú, aby ich ľudia vnímali tak, ako im to vyhovuje kvôli peniazom. Meghan je podľa novinárky Petronely Wyatt často na večierkoch v Los Angeles bez svojho manžela.

Obaja sa vraj snažia nájsť tých najlepších kamarátov medzi celebritami, ktoré kontaktujú, chcú sa s nimi stretávať a chodiť na večierky. Podľa informácií si medzi sebou ukazujú správy od Meghan, ktorá prosí, aby s ňou trávili čas a všetci sa jej za to smejú.

Najnovšie články