Dcéra Brucea Willisa zverejnila informácie o jeho stave. Fanúšikovia sú z týchto správ zdrvení

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (buuski)

Tallulah Willis, dcéra Brucea Willisa, prehovorila o jeho stave. Podľa nej ju stále spoznáva a vie, kto je. Niekedy však už vôbec nie je sám sebou.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, 29-ročná Tallulah vo svojom príspevku pre Vogue povedala, že už pred jeho diagnostikovaním vedela, že s jej otcom niečo nie je v poriadku. „Občas proste nereagoval a rodina to pripisovala nevnímaniu či strate sluchu. Neskôr to pokračovalo a ja som to občas brala osobne. Myslela som si, že sa o mňa nezaujíma,“ povedala a dodala, že mala pocit, že proste nechce vedieť, čo sa deje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený tallulah (@buuski)

Jeho stav sa zhoršuje

Okrem toho priznala, že keď sa jeho stav začal zhoršovať, vyhýbala sa tomu a popierala to, pretože riešila vlastné veci, ako bola porucha príjmu potravy či porucha osobnosti. Teraz tu chce byť pre svojho otca. „Teraz si len vychutnávam čas, kedy ho môžem držať za ruku a cítiť ho vedľa seba,“ povedala. Vždy sa snaží robiť fotografie, keď s ním trávi čas.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený tallulah (@buuski)

Snažia sa ho udržať v aktivite

„Chcem mať všetky hlasové správy a snažím sa všetko dokumentovať, aby som mala dosť záberov, keď tu nebude, aby sme si ho pripomenuli… Stále vie, kto som a rozžiari sa, keď prídem do miestnosti,“ povedala a dodala, že je rada, že demencia neovplyvnila jeho pohyblivosť. Niekedy má však problém rozoznať minulosť a súčasnosť. „Spoznávam na sebe časti jeho osobnosti a vidím gény, ktoré som po ňom zdedila. Boli sme takí dobrí priatelia, keby sme mali viac času,“ povedala.

Dodala tiež, že jej otec mal toho málo, keď vyrastal, preto bol v dospelosti veľký pôžitkár. V reštaurácii si objednal zo všetkého na jedálnom lístku, aby to ochutnal. Chcel sa cítiť pohodlne a útulne. Celá hercova rodina, spolu s bývalou manželkou, súčasnou manželkou a deťmi sa snažia urobiť všetko pre to, aby žil plnohodnotný život a bol aktívny. Cvičia jeho telo, aj mozog.

Najnovšie články