Kate Middleton sa objavila v outfite, ktorý by od nej nikto nečakal. Takto ste ju ešte nevideli

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Princezná Kate pokračuje vo svojej práci a upozorňuje na dôležitosť raného detstva v živote človeka. Navštívila Foundling Museum, aby hovorila o dôležitosti vzťahov v detskom veku.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje Harpers Bazaar, Kate Middleton navštívila Foundling Museum, aby hovorila o dôležitosti milujúcich vzťahov v detstve. Múzeum predstavuje príbeh Foundling Hospital, prvej detskej charitatívnej organizácie v Spojenom kráľovstve, ktorá bola otvorená v roku 1739 ako domov pre ohrozené a opustené deti.

Upozorňuje na dôležitú vec

Kate je patrónkou inštitúcie od roku 2019 a dnes múzeum ponúka programy ako mentoring, kurzy terapeutického umenia a písania, ktoré môžu mladým ľuďom pomôcť. Kate sa taktiež stretla s adoptívnymi rodičmi a pestúnmi a diskutovala o tom, ako môže starostlivosť o dieťa a láskavá výchova ovplyvniť dospelosť.

Foto: profimedia

Jej outfit mnohých zaujal

Mnohých okrem dôležitej témy však zaujal aj jej outfit, ktorý by ste na nej možno nečakali. Mala na sebe krásny jednofarebný ružový kostým od Alexandra McQueena, ktorý patrí medzi obľúbených návrhárov. Priliehavé sako a nohavice jej skutočne pristali a outfit doplnila malými náušnicami. Vlasy mala rozpustené a make-up jemný, ako sú už pri nej všetci zvyknutí.

Prelomové kúsky

Kate Middleton pomáha získať finančné prostriedky na zabezpečenie budúcnosti pre Foundling Museum. Vo svojom vyhlásení uviedla, že ich práca je prelomová a zásadne mení budúce smerovanie života mladých ľudí. „Ukazuje, že nikdy nie je neskoro na zmenu a že poskytnutím správnej podpory môžeme umožniť tým, ktorí čelia skutočným ťažkostiam, prekonať výzvy a dosiahnuť svoje ciele,“ povedala.

Najnovšie články