Doma som mala veľa vecí, ktoré som cez internet dostala úplne zadarmo. Na týchto stránkach si ich môžete objednať aj vy

Banana

Niežeby sme neboli ochotní za tovar zaplatiť, často však zvažujeme, či sa nám jeho kúpa oplatí alebo či je ozaj tak kvalitný, že zaň dáme vyššiu sumu peňazí. Problém nastáva aj pri kozmetike a často sa s výberom musia popasovať najmä ľudia so sklonom k alergickým kožným reakciám. Kúpiť si krém alebo parfém za niekoľko eur alebo to budem ľutovať? Vďaka vzorkám zdarma dokážete všetko vyskúšať a overiť si kvalitu. Čo by ste povedali na rúž alebo jedlo pre vášho miláčika zdarma?

Článok pokračuje pod videom ↓

Výber je skutočne široký. Mnoho produktov ponúkajú najmä zahraničné stránky, no i na Slovensku si môžete prostredníctvom internetu objednať množstvo druhov tovaru. Stačí vyplniť krátky formulár a „darček“ zdarma je váš.

Jedlo pre domáceho miláčika

pixabay.com

Načo kupovať jedlo pre psa alebo mačku, pokiaľ si nie ste istí, či mu bude chutiť? Pokojne si objednajte skúšobný balíček na tejto stránke a nemusíte zaplatiť ani cent. Aj na slovenskej webovej stránke si môžete vyžiadať jednu vzorku, ktorú doručia až k vám domov úplne zdarma.

Niečo na skrášlenie

Potešil by vás náramok s optimistickým heslom? V pochmúrny deň možno pomôže rozveseliť zelený alebo ružový náramok, ktorý si môžete objednať na tejto stránke.

Ako súčasť medzinárodnej promo akcie ponúka spoločnosť Pure Frost náhrdelník s príveskom v tvare srdca zdarma. Využijete túto šancu? Stačí kliknúť sem a vyplniť kontaktné údaje.

Voňavé oleje

pixabay.com

Predstava, že príjemne relaxujete vo voňavom kúpeli je iste skvelá. Počas takéhoto pohladenia duše i tela môžete využiť vzorky esenciálnych olejov, ktoré si objednáte na tejto stránke. Stačí len kliknúť na jej preklad.

Vzorky olejov ponúka aj spoločnosť dōTERRA. Po vyplnení dotazníka si môžete užiť niekoľko druhov olejov, ktoré vám prídu na vašu adresu.

Krémy a kozmetika

Chceli by ste vyskúšať produkt značky Bepanthen? Tak neváhajte vyplniť tento formulár s adresou. Dovolená je jedna vzorka v rámci domácnosti.

Vzorky alebo zľavy či rôzne súťaže často ponúka aj známa značka Nivea. Preto sa oplatí ich stránku sledovať, stať sa členom klubu alebo sa zapojiť do rôznych súťaží, ktoré sú na stránke.

Než si zakúpite produkt na starostlivosť o pleť, skúste vyplniť formulár. Vďaka nemu bude vybraný najlepší produkt presne pre potreby vašej pleti. A vlastne nie len jeden, ale ihneď tri, ktoré získate úplne zadarmo tu.

Aj firma L’Oréal ponúka vzorky najnovších krémov zdarma. Poponáhľajte sa s vyplnením dotazníka.

Káva

pixabay.com

Doprajte si chutnú kávu aj vďaka vzorkám zdarma na tejto stránke. Oplatí sa byť v strehu a sledovať aj známe spoločnosti predávajúce kávu. Pri príchode nových produktov na trh často ponúkajú ich vzorky.

Sladkosti

Čo by ste povedali na chrumkavé sladké cookies? Áno, aj tie si môžete objednať v malom množstve zdarma. Ak radšej maškrtíte v zdravšom duchu, čakajú na vás aj vzorky orechov alebo papáje.

Niečo pre deti?

Áno, na internete nájdete aj plienky alebo vlhčené utierky pre deti. Aj keď sú produkty zdarma, poštovné si budete musieť zaplatiť. Bezplatnú vzorku bez platenia poštovného vám však pošlú na tejto stránke.

Pracovné rukavice alebo tričko?

Pracovné rukavice môžu byť vaše tiež bez platenia. Vyplníte formulár a zašlú vám vzorku zdarma. Jednoduché, však?

Tričko si vyžiadate tu.

Čistiace prostriedky

pixabay.com

Vzorky čistiacich prostriedkov vám zašlú aj z Británie. Stačí vyplniť meno a kontaktné údaje. Na tejto stránke vás trošku „potrápia“. Stačí len odpovedať na jednoduchú otázku, takže si musíte o konkrétnych produktoch niečo zistiť. Následne vyplníte adresu a pošlú vám balíček rôznych vzoriek produktov.

Niečo na pery?

Ako často si dovolíte kúpu rúžu značky Dior? Mnoho z nás ani raz. Vďaka ich stránke však máte možnosť získať vzorky zdarma po vyplnení formulára.

Hygiena

Ľudia v zrelom i staršom veku sa často stretávajú s inkontinenciou. Vybrať si z množstva hygienických produktov je niekedy náročné a nikto nechce svoje peniaze vyhadzovať len tak. Na slovenskej stránke firmy Hartmann si môžete objednať vzorky zdarma a zistiť, ktorý z produktov je pre vás najlepší.

Rovnakú možnosť ponúka slovenská stránka výrobcu Tena.

Parfém

Vzorky zdarma vám pošle známa značka Dior alebo Lancôme .

Semená rastlín

pixabay.com

Ak ste vášnivá pestovateľka alebo sú vašim koníčkom izbové rastliny, pokojne si ich semená môžete objednať zdarma. Na výber z niekoľkých druhov máte na tejto stránke. Najprv si môžete prezrieť ponúkané rastliny a následne vyplníte formulár na odoslanie.

O aké produkty by ste mali záujem vy? Méte nejaké skúsenosti s objednávaním vzorkov? Pokojne prispejte svojimi postrehmi do komentárov.

Pozri aj: 5 domácich spotrebičov, ktoré tajne spotrebúvajú elektrickú energiu, aj keď si myslíme, že sú vypnuté

zdroj: Jana, adme.ru

Najnovšie články