Ku zmiereniu kráľovskej rodiny vraj nedôjde. Harry a Meghan majú vlastné podmienky, ktoré sa nebudú ostatným páčiť

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Podľa odborníčky na kráľovskú rodinu Meghan nebude nadšená, ak princ Harry obnoví svoj vzťah s rodinou. To však nie je všetko. Harry by to urobil len za určitých podmienok.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál GB News, autorka biografií kráľovskej rodiny Angela Levin spravila šokujúce tvrdenia po tom, ako vyšlo najavo, že vojvoda zo Sussexu sa po kráľovej diagnóze rakoviny vráti do Spojeného kráľovstva navštíviť svojho otca. V rozhovore so Sirom Jacobom Rees-Moggom pre GB News Angela vysvetlila, že Harry sa dostal do naozaj zložitej situácie.

Foto: Profimedia

Čaká ospravedlnenie

Sira Jacoba Rees-Mogga zaujímalo, či bude podľa autorky Harry privítaný doma s otvorenou náručou, keďže on sám takýto vývoj situácie predpokladá. Angela však nesúhlasila a povedala, že to závisí od toho, či vojvoda zo Sussexu myslí len na seba.

„Keď príde do Londýna alebo zatelefonuje, chce povedať svojmu otcovi, že stále chce, aby sa ospravedlnil, a najmä Meghan za to, ako s ňou zaobchádzali,“ vysvetlila autorka.

„Má toľko sťažností, ktoré sa vracajú do obdobia, keď bol ešte celkom malé dieťa. Má dlhý zoznam a myslím si, že by to nebolo dobré. Myslím si, že je dobré, že príde, ale musí prísť s ospravedlnením,“ hovorí Angela a dodala: „V skutočnosti by mal prevziať zodpovednosť za obrovské rozrušenie svojho otca, nie prísť a potom povedať, vieš, chcem, aby si sa ospravedlnil.“

Meghan mu to nedovolí

Najnovšie články