Princ Harry a Meghan budú mať hviezdnych susedov. V takomto luxusnom sídle bude bývať svetoznámy pár

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (orlandobloom)/ Profimedia

S novou rodinou často prichádza aj nový dom. Aspoň tak je to v prípade svetoznámych hviezd. Bývanie princa Harryho a jeho manželky Meghan, zaujímalo mnohých ľudí. Teraz dostali hviezdnych susedov.

Najnovšie sa do ich susedstva sťahujú Katy Perry s Orlandom Bloomom a so svojou dcérkou. Ako uvádza portál People, dom s rozlohou 7 167 metrov štvorcových má 6 spální a 12 kúpeľní. Kúpili ho približne za 14 miliónov dolárov. Katy vyrastala v Santa Barbare, preto je rada, že sa tam môže vrátiť. Orlando aj Katy považujú túto oblasť za miesto, kde majú oveľa viac súkromia.

Teraz sú nadšení

Podľa zdroja dom chvíľu hľadali, ale teraz sú nadšení, pretože má v sebe históriu a úžasný výhľad na oceán. Len nedávno na svete privítali svoju prvú spoločnú dcérku Daisy. Orlando má ešte 9-ročného syna s bývalou partnerkou Mirandou Kerr. Obaja si rodičovstvo užívajú a Katy povedala, že teraz má pocit, že jej život je plný a celistvý.
Foto: profimedia

Rodinka sa zároveň sťahuje do susedstva ďalšieho svetoznámeho páru, a to princa Harryho a jeho manželky Meghan, ktorí spolu majú syna Archieho.

0
Komentovať