Čo vás čaká v roku 2017? Vaša budúcnosť závisí od toho, čo ako prvé uvidíte na tomto obrázku

Lucia Mužlová

Ako ste rok 2017 privítali vy? Ja som ho prežila v kruhu priateľov, pri poháriku šampanského a s úsmevom na tvári. Zamýšľate sa však niekedy nad svojou budúcnosťou? Chcete vedieť, čo vás tento rok čaká? Možno sa dozviete niečo viac na základe tohto obrázku. Ak chcete byť na rok 2017 pripravení, neváhajte a vyskúšajte si tento rýchly a krátky test.

Článok pokračuje pod videom ↓

Je to veľmi jednoduché a nepotrebujete pri tomto teste ani stráviť obzvlášť veľa času. Stačí, ak sa pozorne zadívate na tento obrázok a v mysli si poviete, čo ste uvideli ako prvé. Teraz si v mysli povedzte, čo chcete, aby sa vám v roku 2017 splnilo, prípadne, čo chcete aby vás postretlo. Snažte sa myslieť na pozitívne veci, nehovorte si také veci, čo nechcete, a ktorým sa chcete vyhnúť.

obrazok1
marketium.ru

Oko

 

obrazok2
marketium.ru

Ak ste si ako prvé všimli oko, buďte pripravení. Rok 2017 pre vás predstavuje veľa zmien a je len a len na vás, ako k nim budete pristupovať. Čakajú vás aj príjemné a nečakané prekvapenia, no dočkať sa môžete aj zopár nepríjemností, ktoré vás, naopak, prekvapia.

Studňa

obrazok3
marketium.ru

Ak ste si ako prvé všimli práve studňu, budete sa musieť do roku 2017 obrniť väčšou dávkou trpezlivosti. V roku 2017 vás čaká niekoľko prekážok a problémov, ktoré ale hravo prekonáte, ak sa k nim postavíte čelom a nie chrbtom. Nebojte sa! Okolo seba budete mať vždy rodinu a priateľov, ktorí vám v najhoršom podajú pomocnú ruku.

Slza

obrazok4
marketium.ru

Ak ste videli ako prvé slzu, rok 2017 pre vás nebude ľahký. Je veľmi pravdepodobné, že ste doň vkročili nesprávnou nohou, a že už teraz zažívate nejaké tie krízové situácie a problémy. Je dôležité, aby ste sa nenechali položiť, a aby ste sa snažili pozitívne myslieť. Obklopte sa blízkymi, ktorí vám vždy radi ochotne pomôžu. Nie všetkým problémom musíte čeliť osamote.

Drevená kladka pri studni

obrazok5
marketium.ru

Ak ste si ako prvé všimli žeriav pri studni, do roku 2017 ste vkročili, naopak, tou správnou nohou. Čaká vás mnoho radostných udalostí a osláv. Pripravte sa na príjemné prekvapenia a porozumenie od svojich najbližších.

Veríte na podobné predpovede? Už zajtra sa môžete tešiť na veľký horoskop na rok 2017, kde sa dozviete niečo viac na základe konkrétneho znamenia, v ktorom ste sa narodili. Predpovede sú vždy zaujímavé, no nezabúdajte, že svoj osud máte pevne v rukách. Aj keď niektoré udalosti nemôžeme ovplyvniť, vždy by sme sa na ne mali pozerať s otvorenou mysľou. Veľa šťastia v roku 2017!

Pozri tiež: Do pohára s vodou hodila dve zápalky a zistila, kto ju ohovára a praje jej v živote nešťastie. Zistite to tiež!

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), marketium.ru

 

 

Najnovšie články