Do pohára s vodou hodila dve zápalky a zistila, kto ju ohovára a praje jej v živote nešťastie. Zistite to tiež!

Lucia Mužlová

Určite sa to stalo aj vám. Dlhšie obdobie vo vašom živote nevychádza podľa vašich plánov a niekedy ste už na konci svojich síl. Máte pocit, akoby ste sa neuberali tým správnym smerom. Občas sa dokonca prichytíte pri tom, že druhým závidíte. Máte pocit, že na vás sedí nešťastie? Toto je spôsob, vďaka ktorému sa dozviete, či je to skutočne tak.

Článok pokračuje pod videom ↓
zapalky1
takprosto.cc

Budete potrebovať:

pohár

vodu

2 zápalky

Postup:

Ešte predtým, ako začnete, je dôležité, aby ste sa v duchu sami seba opýtali, či vás niekto uriekol, alebo vám prial nešťastie.

zapalky2
takprosto.cc

Následne si do pohára napustite vodu a položte ho na stôl. Hladina vody by mala byť úplne pokojná. Zápalku držte od pohára vo vzdialenosti cca 4-5 centimetrov, presne v strede nad hladinou.

Zatvorte oči a položte si rovnakú otázku. Zápalku pustite z rúk a nechajte ju spadnúť do vody. Po tom, ako sa zápalka prestane pohybovať, zopakujte celý proces ešte raz. Podľa toho, akú pozíciu zaujmú zápalky môžete určiť, či sa vo vás nachádza nejaká negatívna energia.

Väčšinou sa zápalky nachádzajú v troch rôznych polohách. Nedotýkajú sa, dotýkajú sa alebo sa prekrížia. Každá z týchto polôh znamená niečo iné.

zapalky3
takprosto.cc

Pokiaľ sa vaše zápalky nedotýkajú, je to dobre. Vaša vnútorná energia nie je ničím ohrozená a nedokáže ju nič ovplyvniť. Vaše starosti, či bolesti majú často len fyzický charakter. Ak máte zdravotné problémy, snažte sa ich vyliečiť napríklad pitím čajov alebo veľkým množstvom vitamínov a cvičenia.

zapalky4
takprosto.cc

Ak sa zápalky dotýkajú, znamená to, že ste pod vplyvom energie alebo vás niekto takpovediac uriekol samotným pohľadom. Škaredo sa na vás pozrel a pomyslel si svoje. Mohlo sa to stať kdekoľvek. Na nákupoch, vo verejnej doprave, či v práci. Spôsobené to môže byť aj drobnými hádkami v rodine, či medzi priateľmi. Každá situácia, ktorá vyvoláva nervozitu za to môže byť zodpovedná.

zapalky5
takprosto.cc

Ak sa vaše zápalky prekrížili, niekto vám chcel úmyselne ublížiť a vyvolať zlo. Miesto, kde sa zápalky preťali vám naznačuje energetické centrum, ktoré bolo najviac útočníkom zasiahnuté. Na určenie tohto stredu je potrebné si vizuálne rozdeliť jednu zápalku na 6 častí a pozrieť sa, ktorá časť zápalky sa svojím koncom dotýka druhej (celej) zápalky. Vonkajšia sila sa v tomto prípade odráža na vrchnej zápalke a úroveň poškodenia sa ukáže na zápalke, ktorá je položená pod ňou.

Aký vplyv to na vás môže mať?

Úroveň č. 1

zapalky6
takprosto.cc

Jedná sa o porušenie energetického centra vitality. Niekto sa vás snaží okradnúť o vašu pozitívnu energiu. Čo sa týka nejakých zdravotných problémov, najviac môžu trpieť vaše reprodukčné orgány a obličky.

Úroveň č. 2

zapalky7
takprosto.cc

Najviac napadnutý je v tomto prípade váš milostný život. Čo sa zdravia týka, negatívne vplyvy sa prejavujú vo vašom hrubom čreve, močovom mechúre a cievach dolných končatín.

Úroveň č. 3

zapalky8
takprosto.cc

Tento negatívny vplyv sa prejavuje najmä na vašom postavení v spoločnosti. Niekto sa vás snaží zdiskreditovať, prikazovať vám a ničí vaše spoločenské kontakty. Pri zasiahnutí tohto centra, sa často objavujú žalúdočné vredy, ochorenie pečene, žlčníka, tenkého čreva alebo pankreasu.

Úroveň č. 4

Negatívnym spôsobom je zasiahnuté vaše srdce a teda aj váš partnerský život a láska voči vašim blížnym. Jedná sa o zničenie rovnováhy vo vašom živote a chápania sveta. Človek sa nedokáže tešiť zo života, nedarí sa mu správne vybrať si partnera či priateľov a podpory od ostatných sa nedočká. V oblasti zdravia je ohrozené srdce, kardiovaskulárny systém a znížená imunitná funkcia.

Úroveň č. 5

Ste človek, ktorý je veľmi imúnny voči vonkajším vplyvom a niektoré vplyvy na vás jednoducho nemajú dosah. Čo sa zdravia týka, môžete trpieť ochorením pľúc, priedušiek alebo štítnej žľazy.

Úroveň č. 6

zapalky9
takprosto.cc

Niekto cudzí sa snaží do vášho podvedomia vložiť svoj spôsob zmýšľania. Vaša obranyschopnosť vychádza na zmar. V oblasti zdravia môže trpieť váš mozog a miecha, celkový nervový systém, regulácia hormonálneho metabolizmu a metabolizmu látok.

Toto je metóda, vďaka ktorej môžete zistiť, či sa vo vašom okolí nachádzajú ľudia, ktorí vám dokážu ublížiť vedome, či nevedome a dokážu vám pokaziť celý deň. Veľmi často sa nám stávajú situácie, ktoré nás netešia a máme dojem, že nám ich niekto zapríčinil. Zažívame ťažké situácie nezávisle na tom, aké sú naše činy a skutky.

Aký bol váš výsledok? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj: babskeveci.sk (Lucia M.), takprosto.cc

Najnovšie články