10 srdcervúcich príbehov obetí, ktorých životy bohužiaľ vyhasli po streľbe v Las Vegas. Státisíce ľudí už dohnali k slzám

Banana

Masaker v Las Vegas, ktorý je najhorším útokom svojho druhu v americkej histórii, si vyžiadal 59 obetí a ďalším vyše 500 osobám spôsobil zranenia. Vrah, ktorým je 64-ročný dôchodca, sa po streľbe pri konfrontácii s políciou sám zabil. Obzvlášť krutý čin, ktorý sa zapísal do dejín, je tragickou udalosťou, ktorá otriasla celým svetom. Množstvo fanúšikov festivalu, ktorí sa prišli zabaviť a stráviť príjemný večer so svojimi blízkymi a priateľmi, sa už k svojej rodine nikdy nevráti. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Otrasný a obzvlášť brutálny čin 64-ročného Stephena Paddocka je smutným príkladom konania, ktorého je človek schopný. Blízki obetí zdieľajú smutné správy na sociálnych sieťach, z ktorých doslova behá mráz po chrbte. Vyhasli životy matiek, otcov, manželiek i manželov, synov a dcér. Rodinám chceme vyjadriť úprimnú sústrasť.

Jack Beaton

https://twitter.com/BeatonJakeOff/status/914745554453676032

Jack Beaton, rodák z Kalifornie, je jednou z obetí tragického masakru. Manžel a otec, s ktorým sa jeho rodina musela rozlúčiť. Koncert, ktorého sa zúčastnil, si užíval so svojou manželkou a priateľmi. Jeho syn neskôr na Twitteri zverejnil podrobnosti a s otcom sa dojímavo lúčil. Jack Beaton zomrel po zasiahnutí guľkou po tom, čo skočil pred svoju ženu v snahe ochrániť ju pred streľbou vlastným telom.

Christopher Roybal

Len 28-ročný sympatický mladík, ktorý pracoval vo fitnes centre bol tiež americký veterán, ktorý slúžil v Afganistane. Všetci ho poznali ako večne dobre naladeného muža so širokým úsmevom a  nákazlivým smiechom. S mladým mužom sa na sociálnej sieti lúčila aj jeho mama. „Dnes je najsmutnejší deň môjho života. Môj syn Chrostopher Roybal bol včera zabitý v Las Vegas. Moje srdce sa rozpadlo na miliardu úlomkov.“

Susan Smith

Our hearts are full of sorrow for the passing of Susan Smith. She was a wonderful woman, an advocate for our children, and a friend. Our thoughts and prayers are with her family.

Gepostet von Vista PTA am Montag, 2. Oktober 2017

53-ročná matka, ktorá pracovala ako manažérka na základnej škole v Kalifornii, milovala contry hudbu a na koncert sa vybrala so svojimi priateľmi. Jej kolegyňa o Susan hovorí ako o vždy milej a vľúdnej osobe, ktorú v škole všetci poznali a mali radi.

Angela Gomez

https://twitter.com/lysssetteolivia/status/914921829348794377

Študentka vysokej školy, o ktorej všetci hovoria ako o milej, vždy usmievavej a radostnej dievčine so skvelým zmyslom pre humor. V škole a na internáte ju poznali aj vďaka mnohým aktivitám, do ktorých sa zapájala. Bola členkou zboru, divadla i roztlieskavačkou.

Neysa Tonks

Kaden, Braxton a Greysen sú traja bratia, synovia, ktorí stratili pri streľbe v Las Vegas svoju mamu. Neysa bola aj podľa kolegov a ich vyjadrení na sociálnych sieťach veľmi vrúcna a zábavná. Skvelá matka, kolegyňa a priateľka, ktorá bude všetkým nesmierne chýbať.

Sandy Casey

Učiteľka špeciálnej pedagogiky, ktorá bola zamestnaná na strednej škole v Kalifornii posledných deväť rokov bola známa najmä pre svoje odhodlanie a vášeň, s ktorou svoju profesiu vykonávala. Vyjadrenie jej kolegu na sociálnej sieti je dojímavé. „Naši študenti, zamestnanci i rodičia detí sú zdrvení Sandynou smrťou. Prišli sme o fantastickú osobu a učiteľku, ktorá bola skutočne oddaná práci a študentom.“

Sandy na zábere so svojím snúbencom pár hodín pred tým, ako prišla o život.

Gepostet von Christopher Willemse am Montag, 2. Oktober 2017

Denise Salmon Burditus

Denis a jej manžel Tony vycestovali na festival v Las Vegas zo svojho domova vo Virgínii. Hodinu a pol pred streľbou si manželia, ktorí boli spolu 32 rokov urobili poslednú spoločnú fotografiu pred pódiom. „Som smutný, že som prišiel o svoju manželku, s ktorou som 32 rokov, o matku dvoch detí, ktorá sa onedlho mala stať babičkou piateho vnúčaťa pri streľbe v Las Vegas. Denise naposledy vydýchla v mojom náručí. Milujem ťa miláčik.“

Lisa Romero-Muniz

Lisa pracovala ako sekretárka na škole v Novom Mexiku už 14 rokov. Kolegovia o nej hovoria ako o úprimnej priateľke a milujúcej osobe, ktorá sa zastávala študentov. Jej syn Anthony, jeden z troch detí sa o zosnulej mame vyjadril nesmierne dojímavo. „Dala by vám bez rečí aj to posledné a ku každému sa chovala, akoby bol členom rodiny. Jej úsmev by rozžiaril aj najtemnejšiu noc.“

Quinton Robbins

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10214812177921040&set=a.4286930534506.2177370.1323690019&type=3&theater

Tento mladý, len 20-ročný mladík študoval na univerzite v Nevade a festival v Las Vegas sa mu stal tiež osudným. jeho priatelia a spolužiaci hovoria o Quintonovi ako o sladkej a dobráckej duši a každý, kto ho stretol si ho vraj ihneď zamiloval.

Jordan McIldoon

Gepostet von Jordan Seymour McIldoon am Dienstag, 14. Februar 2017

25-ročný Jordan zomrel držiac ruku preňho neznámej osoby ihneď po prestrelke. Heather, ktorá sa v panike dostala blízko Jordana ho držala počas jeho posledných minút a cítila, ako sa pevný stisk ruky zmenil dotyk bez sily, keď Jordan umieral. Ostala pri ňom ďalšie hodiny, pretože nechcela, aby bol len telom bez mena. Smutnú správu o jeho smrti dokonca telefonicky oznámila Jordanovej mame a dlhoročnej priateľke, ktorých vyhľadala na sociálnych sieťach pomocou Jordanovho mobilu.

Spomenutí ľudia, ktorých životy zbytočne vyhasli sú jednými z tých, na ktorých príbehy by sa nemalo zabúdať. Chceme vyjadriť svoju úprimnú a hlbokú sústrasť.

Pozri aj: Príspevok tejto mamičky má už viac ako 400 000 likeov a nesie v sebe posolstvo. Sú to slová, ktoré môžu zachrániť viac ako jeden ľudský život!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

Najnovšie články