Meghan Markle mnohých ľudí pobúrila výberom šiat. Porušila tak kráľovský protokol, no experti krútia hlavou

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Meghan Markle spôsobila veľký rozruch na ceste v Nigérii po boku svojho manžela princa Harryho. Objavovala sa v mnohých outfitoch a nie každému sa to páčilo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, Sussexovci navštívili počas víkendu Nigériu, kde sa stretli so zranenými vojakmi, a tiež sa zúčastnili charitatívneho zápasu póla. Meghan si na cestu zbalila množstvo oblečenia, no rozhodla sa aj pre veľmi odvážny vzhľad. Najprv mala na sebe červené šaty s odhaleným chrbtom, ale taktiež zvolila aj hodvábne šaty značky Carolina Herrera. Práve tie vyvolali vlnu diskusií.

Čo na to experti?

Niektorým sa jej vzhľad veľmi páčil, no niektorí módni experti si myslia, že Meghan ide proti kráľovskému protokolu. Módna expertka Susie Nelson povedala, že keďže Meghan už nie je pracujúcim členom kráľovskej rodiny a toto bola súkromná návšteva, nemusí už myslieť na kráľovské pravidlá a protokol, pokiaľ ide o jej oblečenie. Šaty s odhaleným chrbtom či hodvábne šaty, ktoré nosí bez podprsenky, by ste na nej na oficiálnom kráľovskom turné určite nevideli.

Foto: profimedia

Porušila kráľovský protokol?

Samozrejme, pokiaľ by to bolo na módnych kráľovských expertoch, Meghan by mala na sebe viac zahaľujúce oblečenie, inšpirovali by sa samotnou krajinou a zvolili by niečo, čo by pôsobilo skromne. Meghan mala pri príležitosti volejbalového zápasu pruhované šaty s výrazným rozparkom za 2 275 libier.

Mnohí Meghan vychválili

Najnovšie články