TEST: Zviera, ktoré uvidíte na obrázku ako prvé, vám prezradí, aká je vaša skutočná povaha

Lucia Mužlová

Ste pripravení dozvedieť sa o sebe niečo viac? Ak áno, dnešný test vás zavedie do skutočnej hĺbky vašej osobnosti. To, že inklinujeme k určitému zvieraťu, má oveľa hlbší význam. Pozrite sa na obrázok a povedzte, ktoré zviera na ňom uvidíte ako prvé.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pozorne sa zadívajte na obraz. V skutočnosti je v ňom ukrytých až osem zvierat. Ktoré ako prvé pritiahne vašu pozornosť?

scooplify.com

#1 Holubica

scooplify.com

Holubica je odpradávna symbolom mieru a pokoja. A práve toto sú dve vaše kľúčové vlastnosti. Možno aj kvôli tomu neznášate konflikty a snažíte sa ich vyvarovať. Chcete žiť skutočne hodnotný a autentický život, a preto nelipnete na materiálnych hodnotách.

#2 Motýľ

scooplify.com

Vybral ste si motýľa? To znamená, že si dokážete naplno vychutnať život. Nezaoberáte sa maličkosťami a negatívnymi vecami. Vždy smerujete na pozitívnu stranu. Nudia vás klebety aj stagnácia. Žijete veľmi rýchlo. Avšak dajte si pozor, v niektorých chvíľach sa oplatí preradiť na nižšiu rýchlosť!

#3 Sokol

scooplify.com

Sokol znamená slobodného ducha. Neradi sa zväzujete a milujete dobrodružstvá. Pravdepodobne vám v žilách koluje adrenalín. Ste veľmi sebaistí, čo niekedy môže hraničiť s egocentrizmom. Hnevajú vás všedné veci, no i tie patria k životu…

#4 Pes

scooplify.com

Všetci vieme, že pes je najlepším priateľom človeka. Podobne aj vy, ak ste ako prvého uvideli psa, máte podobné vlastnosti. Radi pomáhate iným, často aj na vlastný úkor. Ľudia sa môžu na vás vždy spoľahnúť, no pozor, ak vás niekto zradí, pravdepodobne váš hnev bude mať dlhodobé trvanie.

#5 Vlk

scooplify.com

Vlk má rád tajomno a svoj vlastný priestor. Pre život však nevyhnutne potrebuje svoju svorku. Pravdepodobne aj vy sa radšej budete obklopovať pár priateľmi, ktorým skutočne veríte, než húfom tzv. „pseudopriateľov“. Síce ťažšie nadväzujete nové priateľstvá, no tie, ktoré vzniknú, majú často doživotné trvanie.

#6 Modlivka

scooplify.com

Vedeli ste, že viaceré ázijské národy uctievajú modlivku ako sväté zviera? Ak vám ako prvá „vyskočila“ z obrázku, pravdepodobne najradšej trávite čas osamote. Možno dávate prednosť duchovným praktikám a meditáciám a hĺbate nad zmyslom života. Nemáte radi klebety, no na druhej strane niekedy dosť preťažujete ľudí tým, že očakávate, že naplnia každú vašu potrebu. Treba si dať preto pozor najmä na ego. To je asi vašou najväčšou skúškou.

#7 Kôň

scooplify.com

U tohto zvieraťa sa stretávame s dvoma dualitami. Na jednej strane toto zviera symbolizuje slobodu, na druhej strane je však v ňom silná prispôsobivosť. Preto sa ho aj podarilo zdomestifikovať. Vy si taktiež radi užívate slobodu, no keď vás niekto požiada o pomoc, nemáte to srdce ho odmietnuť.

#8 Sliepka

scooplify.com

Na záver dnešného testu vám predstavujeme zviera, ktoré tam nájde snáď len málokto. Je to sliepka. Máte radi domov, svoje miestečko a pohodu. Neradi sa púšťate do rizík, prvoradé sú pre vás zvyklosti. Taktiež máte svoje rituály, na ktoré nedáte dopustiť. Akúkoľvek zmenu pravdepodobne znášate len veľmi ťažko.

Predstavili sme vám významy jednotlivých zvierat. Sedia na vás charakteristiky zvieraťa, ktoré ste si vybrali?

Pozri aj: TEST: Vyberte si jeden z týchto 9 domčekov. Odhalí tajnú črtu vašej osobnosti, o ktorej ste možno ani len netušili

zdroj: babskeveci.sk, scooplify