TEST: Vyberte si jeden z týchto 9 domčekov. Odhalí tajnú črtu vašej osobnosti, o ktorej ste možno ani len netušili

Lucia Mužlová

Psychológovia dodnes žasnú nad tým, koľko nepoznaných vecí sa skrýva v našom podvedomí. Mnohé veci v nás len driemu, no ak chceme odhaliť skryté črty našej osobnosti, psychologické testy môžu byť perfektnou pomôckou. Dnes vám prinášame naoko jednoduchý test, ktorý však určite zaujme aj vás!

Článok pokračuje pod videom ↓

Vaša úloha bude jednoduchá. Stačí si len vybrať jeden z týchto deviatich domčekov. I keď aj tu platí, že čím väčší výber, tým ťažšie rozhodovanie. Však je to tak?

#1 Ste milí a pohostinní

scooplify.com

Ľudia sa cítia veľmi dobre vo vašej spoločnosti. Každému pomôžete, ste priateľskí a milí a naozaj dokážete vyjsť s hocikým. Váš domov je pohostinné miesto pre všetkých. Mali by ste si však dať pozor, aby ľudia nezneužívali vašu pohostinnosť. Aj preto je dobré si stanoviť vlastné hranice. Veď životná múdrosť hovorí, že byť dobrý neznamená byť sprostý. A je to tak!

#2 Ste tajomní a rezervovaní

scooplify.com

Bojíte sa dôverovať ľuďom a preto si okolo seba staviate vysoké ploty. Ste rezervovaní, pravdepodobne ste sa v živote už viackrát popálili a preto sa bojíte riskovať. Ale osamelosť dokáže byť ničivá. Preto skúste dôverovať ľuďom. Aspoň trošíčku. Určite sa vám uľaví!

#3 Ste optimistickí a nechýba vám entuziasmus

scooplify.com

Gratulujeme vám! Ste milovníkom života. Životné komplikácie sú pre vás výzvou a nie prekážkou. Užívate si život a viete, že je dar. Ste síce hlavou v oblakoch, no nezabúdate mať nohy na zemi. Ľudia sa od vás môžu učiť, že žiť sa dá prežiť aj inak, než neustálym hundraním. Pretože sme to len my, kto má šancu zmeniť dnešnú spoločnosť.

#4 Ste ako otvorená kniha

scooplify.com

Ľudia pri vás vedia, na čom sú. Ste priami, nič neskrývate. To, čo máte na srdci, máte aj na jazyku. Na jednej strane sú ľudia okolo vás radi, že sa na nič nehráte, pretože len zriedkakedy stretneme otvoreného človeka. No na druhej strane sa môže niekoho dotknúť až prílišná úprimnosť. Preto si niektoré veci radšej nechajte sami pre seba.

#5 Ste silní a odolní

scooplify.com

Ide z vás neskutočná sila. Možno práve preto, že sa život s vami asi nemaznal, si dokážete vážiť všetko, čo máte. Ak vám osud dá do cesty citróny, určite z nich spravíte limonádu. Ste zvyknutí na záťaž a svojím správaním dokážete inšpirovať aj ostatných. Pozor však na nálady, pretože môžete mať sklony k depresii.

#6 Nedôverujte nikomu. Často ani sami sebe

scooplify.com

Ľudia vás často môžu považovať za odľuda. Radšej ste sám so sebou, než s davom ľudí, s ktorými si nemáte čo povedať. Nedôverujete. Vaši blízki musia prejsť dlhú cestu, aby sa dostali k vášmu vnútru. Keď si však niekoho pripustíte k telu, väčšinu ide o priateľstvo či vzťah na celý život. Máte taktiež vynikajúce analytické schopnosti, ktoré vám môžeme v dobrom závidieť.

#7 Drieme vo vás umelecká duša

scooplify.com

Možno ani nedrieme, možno sa naplno prejavila. Pravdepodobne milujete módu a radi sa obliekate extravagantne. Máte neutíchajúcu silu a ste veselá kopa. Môže sa vám však ľahko stať, že okolie nebude rozumieť, ani stíhať šialené tempo vášho života. Ak ste však spokojní sami so sebou, tak je to v poriadku.

#8 Máte svojský štýl

scooplify.com

Zo spoločenských zvyklostí si nerobíte ťažkú hlavu. Viete, čo chcete, a idete si za tým. Nikdy sa však netrápite názorom okolia. Nechýba vám zdravá dávka sebavedomia, ste spoločenskí, máte radi prírodu, no neradi sa prispôsobujete ostatným. Pravdepodobne ste prešli určitým obdobím života, v ktorom ste rebelovali. No to, proti čomu bojujete, vás môže veľmi ľahko dostihnúť.

#9 Hľadáte odpovede na svoje otázky

scooplify.com

Pozrite sa dobre na obrázok, ktorý ste si vybrali. Vidno, že má v sebe z každého rožku trošku. Rovnako, ako aj vy. Pravdepodobne neviete, čo chcete. Aj to, aj ono, no neviete sa rozhodnúť. To vás stojí obrovské kvantum energie. Mali by ste si stanoviť ciele a priority!

Tak čo, sedia na vás výsledky dnešného testu?

Pozri aj: TEST: Pozrite sa na obrázok a čo najrýchlejšie nájdite číslicu 9. Tento test ukáže, aká je vaša šikovnosť a pozornosť!

zdroj: babskeveci.sk, scooplify.com