Porota najnovšej Superstar bude mať 5 členov. Toto sú ich mená spolu s odkazom prísneho Paľa Haberu

SITA

Foto: TV Markíza

Televízie Markíza a Nova uvedú začiatkom roka 2020 ďalšiu sezónu súťaže SuperStar. Za porotcovský stôl si sadnú muzikant Paľo Habera, komik a hudobník Marián Čekovský, moderátor Leoš Mareš, česká speváčka Monika Bagárová a česká herečka Patricie Pagáčová.

„Každý ročník SuperStar sa snažíme niečím ozvláštniť a prísť s novinkami, ktoré budú divácky atraktívne. Tentoraz budeme mať vôbec prvý raz v histórii SuperStar v porote päť členov a ja si myslím, že sa nám podarilo zostaviť mimoriadne zaujímavú partiu, ktorá zaujme všetky divácke kategórie,“ uviedol režisér a kreatívny producent programu Pepe Majeský.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pavol Habera (@pavolhabera) on

Paľo Habera patrí k projektu SuperStar už 15 rokov. „SuperStar je matkou všetkých talentových súťaží a ja som rád, že som od prvého ročníka jej súčasťou. Rád objavujem ľudí, ktorí niečo vedia, ale aj tých menej talentovaných, s ktorými je sranda. Očakáva sa odo mňa, že každému vždy na rovinu poviem, čo si myslím a s týmto teda fakt problém nemám. Dúfam, že si to zase všetci naozaj užijeme a nájdeme šikovných ľudí, ktorým otvoríme tie zamknuté dvere. A za tie všetky roky vidím okolo seba veľa nových, dnes už kolegov, ktorým sme pomohli. A to je dobre,“ vyhlásil muzikant.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marián Čekovský Band-official (@mariancekovskyband) on

Marián Čekovský sa na novú skúsenosť veľmi teší. „Som šťastný, že ma do SuperStar oslovili a ja budem môcť so svojimi hudobnými skúsenosťami prispieť k tomu, že nájdeme novú, naozajstnú SuperStar, s ktorou bude radosť spolupracovať. Medzi mladými ľuďmi budem hľadať najmä takých, ktorí sú progresívni, originálni, nesnažia sa len niekoho kopírovať a do toho, čo robia, dávajú všetky svoje emócie,“ prezradil.

Leoš Mareš bol niekoľko rokov súčasťou SuperStar ako moderátor. Tentoraz vymení miesto na pódiu za porotcovskú stoličku. „Je mi cťou, že budem súčasťou tímu v novom ročníku SuperStar. To, že to budem v úlohe porotcu, je aj pre mňa prekvapením. Nikdy som si nemyslel, že by som takúto ponuku mohol dostať, ale veľmi sa na novú úlohu teším,“ povedal.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leoš Mareš (@leosmares) on

Aj ďalšia porotkyňa má so SuperStar osobné skúsenosti. Monika Bagárová sa v roku 2009 prebojovala do finálovej zostavy a skončila na piatom mieste. Vydala dva úspešné albumy, na konte má niekoľko zaujímavých hudobných spoluprác a v súčasnosti patrí medzi najžiadanejšie speváčky českej hudobnej scény.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Bagárová (@bagarovamonika) on

„Ponuka účinkovať v porote SuperStar vo mne vyvolala zmiešané pocity. Prekvapila ma, potešila ma, vystrašila ma pocitom zodpovednosti, naštartovala ma, donútila ma bilancovať. Uvedomila som si, že je to už desať rokov, odkedy som si touto súťažou sama prešla. Preto mám rešpekt pred všetkými ľuďmi, ktorí sa púšťajú touto cestou a tiež cítim zodpovednosť a rešpekt voči štábu, ktorý program tvorí. Hlavne však cítim obrovskú radosť a nadšenie z toho, že spolu s kolegami budeme mať spoločný cieľ – pomôcť nájsť nové mladé spevácke talenty, a to všetko v atmosfére kultivovanej zábavy na profesionálnej úrovni,“ vyjadrila sa.

Herečka Patricie Pagáčová, rodená Solaříková, sa preslávila v seriáli Ulice (2005). „Musím povedať, že na úlohu porotkyne SuperStar sa veľmi teším, ale zároveň som aj dosť nervózna. Vnímam to ako veľkú zodpovednosť, o to viac, že nie som speváčka. Účinkujúcich budem hodnotiť najmä z ľudskej stránky. Tak snáď divákov nesklamem,“ povedala. Víťaza či víťazku súťaže čaká výhra 75-tisíc eur.

Za PR oddelenie televízie Markíza o tom agentúru SITA informoval Lukáš Kočišek.

1
Komentovať