Pozorne si prezrite svoj malíček. Ak je posledný článok najdlhší alebo jeho koniec vo výške prvého článku prstenníka, mali by ste vedieť TOTO!

Banana

O veštení z ruky počul už každý z nás. Vedeli ste však o metóde, ktorá získava informácie o vašej osobnosti zo vzhľadu vašich prstov? V nasledujúcom článku sa dozviete viac len vďaka vášmu malíčku. Pozorne si ho prezrite a porovnajte jeho jednotlivé články i samotný malíček s ostatnými prstami. Možno o vás prezradí viac ako by ste čakali.

Článok pokračuje pod videom ↓

Nájdite si malú chvíľku pre seba a vyskúšajte si s nami malý test osobnosti. Prezrite si svoj malíček. Aké veľké sú jeho články? Je malíček príliš malý? Aká je jeho veľkosť v porovnaní s ostatnými prstami? Aj najmenší prst na ruke o vás dokáže prezradiť zaujímavé veci!

commons.wikimedia.org

Ak je prvá časť malíčka najdlhšia

commons.wikimedia.org

Ak je prvý, čiže najvrchnejší článok vášho malíčka dlhší ako ostatné jeho časti, ste atraktívna osoba a vaše okolie vás vníma ako príťažlivého človeka s charizmou. Ľudí dokážete ľahko upútať a zaujať nielen svojím pekným zovňajškom. Máte veľmi dobre rozvinutý pozorovací talent a dávate dôraz aj na detaily. Často máte dar reči, idú vám cudzie jazyky alebo bravúrne ovládate materinský jazyk a máte veľkú slovnú zásobu a dobrú vyjadrovaciu schopnosť.

Druhý článok je najdlhší

Ste veľmi starostlivá osoba, ktorá je veľmi dobrou hostiteľkou. Záleží vám na druhých a máte silné sociálne cítenie, takže často ostatným pomáhate. Nemáte problém sa angažovať v charitatívnych projektoch alebo vás rýchlo rozcítia dojímavé filmy.

Druhý článok je najkratší

commons.wikimedia.org

Prírodu jednoducho milujete a viete oceniť jej krásu v rozmanitých podobách. Čas strávený vonku si užívate a nabíja vás pozitívnou energiou. Zmeny pre vás bývajú niekedy problémom a neradi vybiehate zo svojich zabehnutých koľají.

Tretí článok je najkratší

Ste veľmi úprimná a väčšinou poviete presne to, čo si myslíte. Niekedy si však vplyvom svojej dobroty radšej zahryznete do jazyka, pretože tomu druhému nechcete ublížiť, zraniť jeho city alebo ho trápiť. Často nesiete kríž za iných, no tí niekedy nevedia oceniť vašu obetu. Iným pomáhate riešiť ich problémy, ste dobrou bútľavou vŕbou a vaša oddanosť je povestná.

Všetky tri časti sú veľmi krátke, malíček je drobný

commons.wikimedia.org

Ak sú všetky články veľmi krátke a celý malíček je veľmi drobný, máte tendenciu sa ľahko stratiť v dave. Byť šedou myškou vám však neprekáža, len zriedka chcete byť stredobodom pozornosti a upútavať ostatných ozaj nie je vaša šálka kávy. Nechcete druhým odkrývať svoje vnútro a city a držíte si odstup. Preto je medzi vami a ostatnými často priepasť. Máte však veľké sny a srdce.

Ak malíček končí tam, kde začína prvá časť prstenníka

pixabay.com

Ste veľmi stabilná vo svojich rozhodnutiach aj citoch. Vediete vyrovnaný a jednoduchý život a zbytočným komplikáciám sa snažíte vyhýbať.

Koniec malíčka je vo výške prvého článku prstenníka, malíček je pomerne dlhý

pexels.com

Väčšinou sa od ľudí vo svojom okolí značne líšite. Ste vynaliezavá, kreatívna a máte skvelú fantáziu. Ste originálna osoba, ktorá len málokedy kráča slepo s davom. Váš postoj, ale aj atraktívny vzhľad z vás robí osobu, ktorú nejde prehliadnuť. Ostatných viete očariť svojou charizmou, čarom osobnosti a vaším šarmom a inteligenciou si veľmi ľahko získate srdce muža. Mnoho ľudí vás obdivuje a vzhliada k vám.

Pozri aj: TEST: Čo si na tomto obrázku všimnete ako prvé? Ak je to dievčatko, mali by ste vedieť toto!

zdroj: babskeveci.sk (Jana L), sooziq.com