Muž ukryl kameru vo vedre s vodou aby zistil, kto všetko sa príde z neho napiť. Keď uvidíte výsledok, nebudete veriť!

Lucia Mužlová

Nasledujúce tajne natočené video je ukážkou toho, ako sa púštne zvieratá snažia uhasiť svoj smäd. Na videu môžeme vidieť rôzne druhy, či už hmyz, kohúty, králika a dokonca aj oslíka. Video natočil John Wells z The Field Lab v Texase, čo je laboratórium, ktoré sa zameriava na trvalo udržateľné zdroje energie a udržateľné žitie.

Článok pokračuje pod videom ↓

„Bol som milo prekvapený, keď som video upravoval a zahliadol som Georgea, králika. Od ostatných králikov ho viem rozoznať práve kvôli malému zárezu na uchu. Malá poznámka na okraj – všetky včely vo vedre boli zachránené a prežili“.

John Well, ktorý sa presťahoval z New Yorku do „zeme nikoho“ a vzdal sa klasického spôsobu života a snaží sa žiť ekologicky postavil dokonca dom v hodnote 1600 dolárov, ktorý spĺňa všetky podmienky trvalo udržateľného žitia. Možno je ďaleko od mesta, no s takýmito roztomilými susedmi nemá šancu cítiť sa osamelo.

Pozri tiež: Video, na ktorom vychudnuté hladujúce medvede v zoologickej záhrade prosia návštevníkov o jedlo, šokovalo celý svet

Najnovšie články