Pamätáte si na Ninu z Oteckov? Už to nie je malé dievčatko, len nedávno oslávila osemnáste narodeniny, pozrite sa na ňu

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Oteckovia)

Na začiatku seriálu mala len 11 rokov a prakticky vyrastala pred očami divákov. Dnes je už z Kariny dospelá žena a podelila sa o fotky z oslavy 18. narodenín.

Článok pokračuje pod videom ↓

Krásnu Karinu Qayumovú vari ani netreba predstavovať. Jej slávu započalo účinkovanie v seriáli Oteckovia a odvtedy sa jej meno ustálilo v slovenskom šoubiznise. Ako sme vás informovali v článku, Karine nie je cudzí ani mikrofón a bravúrne sa zhostila aj úlohy moderátorky. Dá sa teda očakávať, že ju ešte čaká sľubná kariéra, no dovtedy má za sebou iný významný míľnik – oslávila dospelosť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karina Qayumová (@karinkaqayumova)

Oslava narodenín

Herečka sa momentálne objavuje v médiách najmä pre jej neuveriteľnú fitness premenu. A hoci jej neprajníci viackrát odkázali, že takýmto naberaním svalov bude čoskoro vyzerať ako chlap, ona všetkých presvedčila o opaku. Na fotografiách z jej narodenín je naozaj zosobnením ženskosti a v obtiahnutých šatách vynikli všetky jej krivky. Oslávenkyni, samozrejme, nechýbala ani korunka na hlave a vyzerá to tak, že si narodeniny poriadne užila.

Fanúšikom neunikla ani fotka, kde ju kamarátka chytila za zadok a ihneď sa jej ho v komentároch rozhodli pochváliť. Samozrejme, našli sa aj takí, ktorí Karininu cestu sledujú od začiatku a dojemne si zaspomínali na to, ako Karina od Oteckov vyrástla. Najviac však komentáre, samozrejme, zaplnili narodeninové želania.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Karina Qayumová (@karinkaqayumova)

Najnovšie články