Označovali ju za najkrajšiu ženu sveta, po pôrode sa jej telo zmenilo na nepoznanie. Teraz šíri dôležité posolstvo

Dana Kleinová

Foto: Instagram (Adriana Lima)

Supermodelka Adriana Lima bola kedysi jedným z anjelov Victoria’s Secret. Charizmatickú brunetku pre jej krásnu postavu a prenikavý pohľad poznal celý svet. Ako každý človek, aj ona sa však s pribúdajúcim vekom začala meniť a tehotenstvo jej výzor poznačilo ešte viac. Ľudia teraz tvrdia, že ju ledva spoznávajú, no ona sa snaží nebrať si poznámky o jej výzore k srdcu. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Yahoo, 42-ročná modelka a matka Adriana Lima je pripravená vrátiť sa na módne mólo a hovorí, že to robí preto, aby všetkým ženám ukázala, že môžu robiť, čo chcú, bez ohľadu na ich vek. Adriana sa rozhodla znova spolupracovať so značkou Victoria’s Secret a vysvetlila, že sa vracia k značke, ktorá preslávila jej meno, aby išla príkladom pre svoju 12-ročnú dcéru.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Lima (@adrianalima)

Vždy chcela ísť príkladom

Modelka poznamenala, že vždy chcela reprezentovať ženy a latinskoamerickú komunitu, pričom povedala, že vytrvá v tomto odvetví, aby mohla byť príkladom pre jej deti aj v tejto sfére.

„Ako môžete vidieť na kampani, pomohla som zmeniť módny priemysel tak, že každá žena, každá dáma je akceptovaná v každej etape svojho života bez ohľadu na to, koľko má rokov a ako je akceptovaná vo svete módy. To je môj cieľ a to je dôvod, prečo sa stále venujem modelingu, prečo stále vytrvalo pôsobím v módnom priemysle. Myslím si, že tento priemysel to akceptuje, a to je naozaj úžasné vidieť,“ povedala Lima pre People. Zároveň dúfa, že aj ďalšie mladé dievčatá, ktoré ešte len začínajú ako modelky, zažijú plody jej práce popri tom, ako budú časom starnúť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Lima (@adrianalima)

Jej telo sa zmenilo

Najnovšie články