Obľúbený herec Brad Pitt zostal v slzách: Rozplakala ho jeho dcéra Shiloh

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Brad Pitt je jednoznačne milujúci otec, ktorý je na svoje deti hrdý. Najnovšie ho dostala hlavne jeho dcéra Shiloh, ktorá mu vohnala slzy do očí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Etonline, Brad Pitt vychválil svoju 16-ročnú dcéru Shiloh a jej tanečnému talentu. Hviezda najnovšieho filmu Bullet Train kráčala po červenom koberci, keď hovorila s Nischelle Turner o nedávnom videu, v ktorom jeho dcéra ukázala tanečné schopnosti.

Foto: archív TASR/AP Photo

Na svoju dcéru je hrdý

„Vháňa mi to slzy do očí,  áno. Je veľmi krásna a neviem, odkiaľ to má. Ja mám obe nohy ľavé,“ povedal so smiechom. Keď sa ho Nischelle spýtala, či dúfa, že sa jeho deti budú držať ďalej od svetla reflektorov alebo by mu neprekážalo, keby sa dali touto cestou povedal, že len dúfa, že budú na ceste, ktorá im bude spôsobovať radosť.

Chce, aby išli cestou, ktorá im robí radosť

„Milujem, keď si nájdu svoju vlastnú cestu a nájdu veci, ktoré ich zaujímajú a vďaka ktorým budú prekvitať,“ povedal o svojich deťoch, ktoré má spolu s Angelinou Jolie. Pokiaľ ide o jeho vlastnú tvorbu, Bullet Train je pre neho novinka, keďže ide o akčnú komédiu inšpirovanú Jackie Chanom, ktorý mal vplyv na Brada Pitta, ale aj režiséra Davida Leitcha.

Foto: profimedia

„Vždy hovoríme o tom, ako milujeme Jackie Chana, len je podľa mňa veľmi podceňovaný. Je ale úžasné, aké veci dosiahol. Takže urobiť niečo v tomto duchu, komédia vtiahnutá do bojov, je to super, niečo čo som ešte nikdy nerobil.“