Celý internet ju ľutuje. Táto žena vypila tri poháre vína na firemnej akcii a nasledoval ten najhorší týždeň, aký si dokážete predstaviť

Lucia Mužlová

Určite to poznáte, keď sa niečo pokazí, veci sa na seba začnú lepiť a bublina mizérie sa len rozrastá. Odrazu ste ulepení od smoly a sebaľútosti a neviete čo ďalej. Niečo nápadne podobné sa stalo aj používateľke Imguru, ktorá vystupuje pod pseudonymom onewomanriot. Nenechala však svoje nešťastie, aby jej ovládlo myseľ a cez najhorší týždeň v živote sa predrala s úsmevom.

Článok pokračuje pod videom ↓

Všetko sa začalo na pracovnej akcii, kde vypila tri poháre vína, za čím nasledovalo absolútne okno. Aj napriek tomu, že táto slečna pije len príležitostne, dokázali ju tri poháre vína položiť. Ako je to možné? Na druhý deň zistila, že jej krv mala veľmi nízky obsah vitamínu B12 a železa. Keď to skombinovala s trochou alkoholu, skončila opitá ako posledná troska. Do mozgu sa jej nedostával dostatok kyslíka a ona omdlela. Na druhý deň jej museli na pohotovosti odstrániť zvyšky rozbitého zubu, jeho korienok a niekoľko nervov.

onewomanriot
onewomanriot

Nemohla som tri jesť, umývať si zuby a ledva som sa napila,“ spomína na začiatok mája onewomanriot. Jej kolaps mal byť dôsledkom dvoch nesmierne náročných mesiacov v práci, počas ktorých zo seba dávala maximum. „A tu sa veci začínajú zamotávať ešte viac. Riaditeľ spoločnosti, pre ktorú som robila moju osudnú konferenciu, ma nechal vyhodiť. Medzi kolegami som nenašla žiadnu oporu a spoločnosť ma obvinila z nezodpovedného pitia. A to aj napriek tomu, že som všetko mala podložené papiermi od lekára.

onewomanriot
onewomanriot

S vymlátenými zubami a výpoveďou na stole sa však veci mali zvrtnúť ešte o čosi viac. Samozrejme, že nič z toho ju neospravedlňovalo od práce. Na piaty deň jej lekár oznámil, že jej pravdepodobne koluje v žilách adamantium, podobne ako Wolverinovi, pretože sa uzdravovala extrémne rýchlo. „Zistilo sa, že môj pád mi spôsobil ďalšie zranenie, o ktorých som ešte nevedela a namiesto zubu budem musieť dostať implantát. Na ďalší deň som sa zobudila s uhryznutím.“

onewomanriot
onewomanriot

Po dobu desiatich rokov som bývala v piatich rôznych bytoch v centre mesta. Vedela som, že toto nie je obyčajný hryzanec. Dámy a páni. Doma som mala ploštice,“ pokračuje ďalej onewomanriot so svojim neuveriteľným príbehom. Keďže takýchto votrelcov je nutné sa čo najskôr zbaviť, musela svoj byt opustiť a k tomu vykonať aj niekoľko ďalších úkonov. „Všetko oblečenie musí byť vypraté a uložené v taškách. Všetok nábytok musí byť odsunutý od steny. Všetky vypínače a elektronické zariadenia musia byť zakryté. Všetky zvieratá a osoby musia byť po dobu 24 hodín evakuované. A zoznam pokračuje, no od toho vás ušetrím.

onewomanriot
onewomanriot

Na ôsmy deň dostala onewomanriot náhradný zub, ktorý bude môcť nosiť, kým lekári nedokončia všetky jej procedúry. Napriek všetkému, čo sa jej udialo to zvládla s úsmevom a nadhľadom. To chce poriadnu dávku guráže. Keď sa vám najbližšie začnú sypať veci pomedzi prsty, spomeňte si na jej týždeň a vedzte, že keď sa usmievate, všetko ide ľahšie.

Pozri aj: Liek proti opici sa čoskoro môže dostať na trh. Ťažké rána tak budú navždy minulosťou

boredpanda.com