Svojím dvom dcéram nie je len mamou, ale i najlepšou kamarátkou. Rozkošné fotografie v rovnakom oblečení vás dostanú

Banana

Vďaka moderným a vyspelým technológiám sa môžeme realizovať aj s novými konceptmi, čerpáme nápady a inšpirujeme sa i zahraničím alebo sa dostaneme k zaujímavým fotkám napríklad aj z Anglicka. Mladá britská matka Dominique zaujala už množstvo ľudí po celom svete. Spolu so svojimi dcérkami fotí rozkošné a vtipné fotografie, o ktoré sa podelila s celým svetom. Ohlasy sú viac než pozitívne a náladu možno zlepšia aj vám.

Dominique nemá so svojimi dvoma dcérkami o zábavu nikdy núdzu. Po tom, čo sa v jedno ráno úplne neplánovane „nahodili“ do rovnakých tričiek, mame v hlave skrsol nápad. Bloggerka, ktorá píše o životnom štýle, ale i móde, do svojho plánu zakomponovala i svoje rozkošné deti. Vzniklo tak množstvo fotografií, na ktorých sú dievčatá rovnako oblečené alebo sa fotka nesú v určitej téme. Ľuďom sa tento nápad natoľko zapáčil, že mladá mamička má na Instagrame už takmer 330-tisíc sledovateľov.

Skvelé zábery a príjemnú atmosféru, ktorá z fotiek doslova srší, si môžete vychutnať aj vy.

V júni minulého roka vznikol asi prvý záber, s ktorým sa Dominique na Instagrame podelila.

Odvtedy fotiek, kde sú mama i jej deti veľmi podobne alebo rovnako oblečené, pribúdalo. Často im dodala i rekvizity a výsledné výrazy sú výsledkom náhody a väčšinou i nálady najmladšej šibalky z trojice.

https://www.instagram.com/p/BHdAIwIDa4K/?taken-by=allthatisshe

Nie vždy sa malej ratolesti všetko zapáči. Zdá sa, že fotením nie je až tak ohromená a radšej by si ľadovú pochúťku vychutnala i bez neho.

Fantázii sa medze nekladú a inšpiráciu môžete nájsť i počas prechádzky lesom.

Malá nezbednica je pre mnohých najobľúbenejším členom fotosérií. Bez nej by to asi skutočne nebolo ono. No posúďte samy.

Roztomilé knihomoľky.

Niečo na jesennú tému. Mama má zmysel pre humor a tekvice prirovnáva k ich majiteľkám. Dve malé i mladé tekvičky a jedna väčšia, trochu staršia, so zopár vráskami navyše.

Halloweenske masky a ich čiernobiele prevedenie.

Aká matka, taká Katka. V tomto prípade obe „Katky“ predstavujú mamine zmenšené kópie.

View this post on Instagram

GIVEAWAY – Like mother, like daughter. It was only a matter of time before they both started picking up a camera too #allthatisthree These beautiful wooden cameras – Penny has a Pixie Camera and Amelia has a Flex Camera – are both by the wonderful @thetwigco. Their holiday sale is now on and runs until 2nd Dec, so to celebrate I've teamed up with them to offer you the chance to win a goodie box full of @thetwigco products worth $180/£140. The giveaway will include a Pixie camera, a Flex camera, a set of Tykography blocks, and a Droid robot. To enter: 1. Follow me (@allthatisshe) and @thetwigco 2. Tag as many friends as you like below in separate comments (every tag is an entry, so the more you tag the more chance you have of winning) Giveaway is international and I'll choose a winner on Thursday (01.12.16). Good luck!

A post shared by Dominique & Dominic (@allthatisshe) on

Nesmrteľná flanelka a tri krásky.

Bez grimás najmenšej členky by to hádam ani nešlo.

https://www.instagram.com/p/BQa461UDsgJ/?taken-by=allthatisshe

Dôkaz, že na dobrú fotku nepotrebujete špeciálne kulisy ani efekty.

Dámy na čaji o piatej?

60. roky sú asi večnou inšpiráciou a stále dobre vyzerajúcim retro.

Rána sú v tejto rodine bez pochýb veselé.

https://www.instagram.com/p/BY3o6sJAyQn/?taken-by=allthatisshe

V dobrej nálade môžete byť i sympatickým chlapíkom.

Súdiac podľa (nielen) posledného záberu to v tejto rodine musí byť skutočne rozprávkové. Páči sa vám tento nápad alebo máte podobné bláznivé záľuby aj so svojimi deťmi? Podeľte sa o ne s nami v komentároch.

Pozri aj: Toto je dôvod, prečo v budúcnosti nebudú môcť deti princeznej Charlotte dediť žiadny kráľovský titul. Odpoveď vás prekvapí

zdroj: babskeveci.sk (Jana L)

0
Komentovať