Celý svet ju pozná ako Phoebe, herečka teraz oslavuje 60 rokov. Takto jej zablahoželala kolegyňa z Priateľov

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (jenniferaniston)

Obľúbená herečka Lisa Kudrow, ktorú celý svet pozná ako ikonickú Phoebe z jedného z najpopulárnejších seriálov Priatelia, oslávila 60. narodeniny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Pri tejto príležitosti jej zablahoželali aj jej kolegovia zo známeho seriálu. Do pozornosti sa dostalo hlavne prianie Jennifer Aniston, ktorá stvárnila postavu Rachel. Ako píše portál Hello Magazine, na instagrame zdieľala krásne fotografie, na ktorých je aj ich ďalšia kolegyňa a priateľka Courteney Cox, predstaviteľka Moniky.

Krásne prianie od Jennifer Aniston

„Prosím, pripojte sa ku mne a oslávte narodeniny jedného z mojich obľúbených ľudí na planéte. Lisa Kudrow! Je mojou priateľkou a rodinou už takmer 30 rokov. Vážim si ťa, milujem ťa. Si jednou z najtalentovanejších komičiek a herečiek, s ktorými som počas toľkých rokov mala tú česť pracovať. Všetko najlepšie k narodeninám, Lisy!“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Pridalo sa aj množstvo ďalších fanúšikov, ktorí chceli obľúbenej herečke zapriať všetko dobré. Mnohí taktiež nemôžu uveriť tomu, že má skutočne 60 rokov. Lisa sa podelila o záber, kde sfukuje sviečky na svojej narodeninovej torte. „Ďakujem za všetky blahoželania k narodeninám. Toto prianie je pre vás všetkých,“ napísala.

Sú blízke priateľky

Jennifer a Lisa sú blízkymi priateľkami odkedy spolu účinkovali v seriáli Priatelia z roku 1994. Spolu s Courteney sa pred niekoľkými mesiacmi stretli, aby oslávili jej vlastnú hviezdu na hollywoodskom chodníku slávy. Jennifer sa vtedy vyjadrila, že všetky tri sú ako sestry.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Aj keď Lisu Kudrow preslávila hlavne úloha Phoebe, hrala aj v ďalších známych filmoch a seriáloch. Za obľúbenú postavu však získala aj cenu Emmy za najlepšiu vedľajšiu komediálnu úlohu. Málokto vie, že z nej mohla byť aj vedkyňa. Študovala biológiu na Vassare College a chcela byť lekárka, ako jej otec. Je mimoriadne inteligentná a jej IQ dosahuje výšku 154.

Lisa už vyše 30 rokov tvorí pár so svojím manželom, podnikateľom Michaelom Sternom, s ktorým má syna Juliana.

Najnovšie články