Obľúbenému hercovi Marcelovi Nemcovi ostávajú posledné dni života. Jeho posledné želanie vás chytí za srdce

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbenému hercovi neostáva veľa času. Jeho zdravotný stav sa opäť zhoršil a má pred sebou posledných pár dní. So svojím osudom je však zmierený. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informoval portál Nový čas, hercovi Marcelovi Nemcovi zhasla nádej na uzdravenie. Hoci sa mu podarilo odohrať posledné predstavenie, na ktorom sľúbil divákom, že spraví všetko, čo bude v jeho silách, aby sa znova vrátil na pódium, vyzerá to tak, že tento sľub nebude môcť splniť. Jeho stav sa totiž zhoršil a ostávajú mu už len posledné dni.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Marcel Nemec (@nemecmarcel)

Čaká na vykúpenie

Marcel od začiatku bral svoju diagnózu s nadhľadom a nestrácal úsmev na tvári, hoci neustále počúval zlé správy. Užíval si svoj život naplno do poslednej chvíle a aj teraz, keď je už pred koncom, stále ostáva pozitívny. Ako prezradil Novému Času, nech to znie akokoľvek, odchod na večnosť je pre neho vykúpením a nechce, aby ho ľudia ľutovali.

Choroba mu v posledných mesiacoch zasiahla aj pečeň a momentálne mu lekári dávajú už len pár dní. Je slabý a v bolestiach, no je zmierený s tým, čo sa deje. „Všetko na moju oslavu života, alebo teda poslednú rozlúčku, je pripravené… Viem, že je ten čas, takže ďakujem za všetko. Takto to je… A takto to má byť a bodka,“ prezradil herec.

Jeho posledné želanie

Najnovšie články