Svetoznáma herečka necháva svoje deti piť nealkoholické pivo. Takto obhajuje svoje rozhodnutie

Dana Kleinová

Foto: Instagram (kristenanniebell)

Herečka známa z filmu Matky Rebelky ukázala, že aj v skutočnom živote robí vo svojej výchove niečo, čo sa nie všetkým pozdáva. Jej deti totiž milujú nealkoholické pivo.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, herečka Kristen Bell prezradila, že jej dcéry – 10-ročná Lincoln a 8-ročná Delta – rady pijú nealkoholické pivo. O pitných návykoch svojej rodiny herečka prehovorila ako hostka relácie The Kelly Clarkson Show. Zverejnila tak ďalšiu vec, ktorá rozprúdila debatu medzi jej fanúšikmi, ktorí jej často k fotkám na instagrame píšu, aby nepridávala fotky svojich detí, ak na nich aj tak zakryje ich tváre.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa kristen bell (@kristenanniebell)

Jej manžel sa zotavuje z alkoholizmu

Kristen sa v roku 2013 vydala za Daxa Sheparda a pár má spolu dve dcéry. Ako vysvetľuje v relácii NBC, pár si občas dopraje nealkoholické pivo a je za tým jasný dôvod. Jej manžel Dax je totiž zotavujúci sa alkoholik.

„Je zotavujúci sa alkoholik, ale má rád nealkoholické pivo, takže si jedno otvoril, na hrudi mal našu najstaršiu dcéru a prechádzali sme sa a pozerali na západ slnka. Ako bábätko sa po ňom neustále naťahovala a občas sa prisala k okraju. Takže si myslím, že jej to pripadá ako niečo špeciálne, niečo spojené s ockom, niečo rodinné,“ vysvetľuje Kristen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell)

Len doma

Teraz si jej najstaršia dcéra Lincoln bežne vypýta v reštaurácií nealkoholické pivo.

„Boli sme v reštauráciách, kde povedala: ‚Máte nejaké nealkoholické pivo?‘ A ja som si pomyslela, že radšej si to necháme na doma…“ prezradila Kristen. Zároveň však priznáva, že má skôr nastavenie, že: „Môžete ma súdiť, ak chcete, nerobím nič zlé. Akoby to bol tvoj problém.“

Herečka zároveň povedala, že si uvedomuje, že za to dostane dosť kritiky, no jej je to jedno. „Myslím si, že som skvelý rodič. Učím sa každý deň. Pre moje dievčatá je to sentimentálna vec, viete? Vďaka tomu sa cítia blízko svojmu otcovi,“ uzavrela herečka.

Najnovšie články