Dominika Cibulková už zhodila neuveriteľné množstvo kíl. Keď uvidíte, ako sa stravuje, zostanete prekvapení

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Bývalá tenistka už niekoľko mesiacov úspešne chudne. Kvôli štíhlej postave bola ochotná vzdať sa viacerých pochúťok a dokonca obmedzila príjem kalórií na minimum.

Článok pokračuje pod videom ↓

Dominika Cibulková od začiatku zdieľa svoju cestu za vysnívanou postavou s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Najprv začala tým, že si začala sťahovať žalúdok a chodila na dlhšie prechádzky s kočíkom. Neskôr začala aj cvičiť. Z cieľa 22 kíl tak za štyri mesiace už stihla schudnúť 14, a to nielen vďaka svojmu odhodlaniu, ale tiež vďaka odborníkom, ktorí jej na tejto ceste pomáhajú.

Foto: Instagram (domicibulkova)

Výrazne zmenila stravu

Dominika od začiatku spravila výrazné zmeny v strave. Raňajky nahradila ovocnými šťavami a celkovo do jedálnička zaradila viac ovocia a zeleniny. Až neskôr si opäť trúfla začať jesť chlieb a pridať do svojho jedálnička aj niečo sladké. Zo začiatku jej totiž išlo o to, aby prijímala čo najmenej kalórií. Ešte v decembri priznala: „Takže bazal mám 1405 a Zuzana Líšková mi varí cca niekde na 1250 za deň – ideálny pomer, pretože samozrejme ešte niečo spálim iba obyčajným „bytím“ a to som ešte nezačala cvičiť naplno.“ 

Takýto kalorický príjem je pritom vhodný len pre deti a nie pre dospelého človeka. Mnoho odborníkov preto pred jej stravovaním varovalo, ako sme vás informovali v článku. Teraz to však vyzerá tak, že Dominika si dovolí viac, keďže nedávno pridávala aj recept na svoje obľúbené muffiny, ktorými si vraj bežne zaženie chuť na sladké. Zároveň priznala, že škatuľková diéta ju už začala iritovať, a tak sa ju rozhodla dodržiavať 4 dni v týždni, zatiaľ čo zvyšné buď varí, alebo sa stravuje v reštauráciách.

Vyzerá to však tak, že čokoľvek robí, naozaj funguje. Nedávno sa totiž objavila na galavečere Športovec roka a v obtiahnutých šatách vyzerala naozaj úchvatne. Jej nový vzhľad si môžete pozrieť TU.

Foto: Instagram (domicibulkova)

Najnovšie články