Presvedčili ma, že som škaredá: Celeste Buckingham prehovorila o nenávisti, ktorú zažívala pre svoju váhu

Dana Kleinová

Foto: Instagram (celbuckingham) / Profimedia

Známa speváčka v úprimnom rozhovore prehovorila o šikane, ktorú posledné roky zažívala pre svoj vzhľad. Došlo to až do bodu, kedy ona sama uverila, že je naozaj škaredá. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Speváčku Celeste Buckingham všetci spoznali vďaka šou Česko Slovenská SuperStar. V tom čase mala len 15 rokov a rýchlo sa dostala do pozornosti ľudí, ktorí sledovali aj jej rýchlo sa rozvíjajúcu kariéru. So stúpajúcou slávou však nezískala len fanúšikov, ale tiež kritikov. Najväčšiu kritiku však v posledných rokoch dostávala pre svoj vzhľad, za to, že pribrala.

Najnovšie sa Celeste objavila v podcaste #BreakTheRules s Nikou Vujisić a prezradila, ako veľmi táto kritika ovplyvnila jej život a čo bol pre ňu bod zlomu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Rizvana Buckingham (@celbuckingham)

Náhle pribrala

Celeste trpí PCOS – syndrómom polycystických ovárií, čo zistila na bežnej prehliadke u gynekológa, a až neskôr na sebe začala pociťovať závažnejšie príznaky. „Zmenilo mi to kvalitu života a denné fungovanie. Strašne rýchlo to nabehlo a doteraz žijem s tými následkami,“ vysvetlila speváčka a dodala: „Okrem tej váhy je tam strašne veľa iných vecí.“

Napriek tomu, že Celeste denne zápasí aj s inými príznakmi a následkami tohto syndrómu, práve jej váha k nej pritiahla najviac negatívnej pozornosti. Tá začala, keď sa prvýkrát objavil článok s fotkou, ktorý poukazoval na jej celulitídu. „A to som vtedy ani nebola nejako veľmi pribratá. To som nemala až takú nadváhu, len tých pár kíl navyše,“ spomína Celeste a dodala, že sa v tom čase už jej zdravotný stav zhoršoval a v nasledujúcich mesiacoch náhle veľmi pribrala. „Sama som nechápala, čo sa deje,“ priznala speváčka.

Bod zlomu

Najnovšie články