Takto ste ju ešte nevideli. Pamela Anderson sa rozhodla dať zbohom mejkapu, je prirodzenejšia ako kedykoľvek predtým

Dana Kleinová

Foto: Instagram (pamelaanderson)

Herečka a kráska, ktorú každý spoznal ako plavčíčku v červených plavkách, ovládala jedným časom Hollywood. Každý vedel, kto je a ako vyzerá a jej vzhľad sa pre ňu stal typickým. Po rokoch to však vníma inak a rozhodla sa zahodiť všetko, čo nebolo prirodzené. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Page Six, Pamela Anderson prezradila, prečo prestala nosiť mejkap, pričom túto skúsenosť nazvala „oslobodzujúcou, zábavnou a trochu rebelskou“. 56-ročná herečka vymenila dymové líčenie, nadýchané vlasy a ultra tenké obočie za prirodzený vzhľad bez akýchkoľvek prikrášlení. Nechodí však takto len na verejnosť, ale bez akéhokoľvek mejkapu sa zúčastňuje rôznych udalostí a pózuje pre rôzne kampane.

Je za tým dojemný dôvod

Keď herečkina vizážistka Alexis Vogel zomrela v roku 2019 po boji s rakovinou prsníka, Pamela sa rozhodla prijať svoje nenalíčené ja. „Bola najlepšia. A odvtedy som jednoducho cítila, že bez Alexis je pre mňa jednoducho lepšie nenosiť mejkap,“ prezradila herečka.

„Všimla som si, že všetci títo ľudia si robia pompézny mejkap a ja, ostávajúc sama sebou, idem proti prúdu a robím opak toho, čo všetci,“ priznala Pamela.

Foto: profimedia

Chce starnúť prirodzene

Najnovšie články