Helena Vondráčková ukázala telo v bikinách. Fanúšičky šalejú, telo má vraj ako dvadsiatnička

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Helena Vondráčková)

Hoci je už na dôchodku, na kráse jej to nijako neubralo. Práve naopak. 

Článok pokračuje pod videom ↓

76-ročnú speváčku poznajú všetci Česi i Slováci a napriek pokročilému veku to nevyzerá, že by mala v blízkej budúcnosti so speváckou kariérou skončiť. Samozrejme, Helena Vondráčková netrénuje len hlasivky, ale z fotografií, ktoré pridala na sociálne siete, je zrejmé, že sa poctivo stará aj o svoju postavu.

Vraj vyzerá neskutočne mlado

Po tom, ako Helena pridala tieto fotografie, okamžite sa strhla vlna ovácií. Speváčka má totiž aj v tomto veku krásne krivky a rozhodne si môže dovoliť obliecť bikiny. To si, samozrejme, všimli aj jej fanúšikovia. Ľudia jej odkazujú, že má postavu ako dvadsiatka a obdivujú jej dlhé a štíhle nohy.

„Helenko, vypadáte fakt luxusně, kdejaká dvacítka by mohla závidět,“ odkazuje jedna fanúšička. Ďalšia sa hneď pridáva: „Fantazie, nohy až do neděle, tělo jako proutek…“

„Takové plavečky….. o tom sní každá žena i dvacítka,“ píše tretia.

Tvrdia, že takto nevyzerá

Nie všetci však súhlasila a našli sa aj takí, ktorí tvrdia, že tieto fotografie sú upravené, aby Helena vyzerala lepšie.

„Fotomontáž, však vypadá jak scvrklé jabko,“ tvrdí jeden komentujúci.

„Ste ju videli naživo a bez makeupu? Ja áno. Táto fotka je taký retuš až to mraky brzdí,“ píše ďalšia a neskôr dodáva: „A ešte aj fotomontáž, ona je pokrčená ako krepový papier a vysušená, rozhodne ramená a nohy nie sú 75-ročnej ženy… ale ľudia naletia na hocijakú somarinu.“

Najnovšie články