Našli sa až po 40-tke a nikdy neboli šťastnejší. 7 celebritných párov, ktoré dokazujú, že láska nepozná čas

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (gwynethpaltrow/joemanganiello)

Lásku môžete nájsť v každom veku. Niektorí ľudia nájdu svojho partnera okolo 20 roku života, iný si však musia počkať. Vždy je však lepšie si počkať, ako lásku nikdy nenájsť.

Portál Brightside informoval o niekoľkých svetovoznámych celebritných pároch, ktoré sa našli až po 40-tke a urobili najlepšie, ako sa dalo.

Marcia Cross a Tom Mahoney

Marcia Cross, ktorá je známa hlavne vďaka seriálu Zúfalé manželky, sa vydala za makléra Toma Mahoneyho v roku 2006. Vtedy mala 44 a on 48 rokov, čo ich však nezastavilo predtým, aby sa zo svojej lásky tešili. Sú šťastne spolu a sú rodičmi dvoch dcér.

Foto: TASR/AP

James Brolin a Barbra Streisand

Jedna z najuznávanejších herečiek sveta Barbra Streisand sa rozhodla povedať svoje áno Jamesovi Brolinovi v roku 1998, kedy mala 56 rokov a Brolin 58 rokov. Stále sú šťastne spolu.

Foto: TASR/AP

Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk

Obľúbená herečka našla svojho partnera po 40-tke a vydala sa, keď mala 46 rokov a jej partner Brad 48. Sami povedali, že tajomstvo ich veľkej lásky je to, že sa k sebe nasťahovali až po svadbe. Keďže mali obaja rodiny z predchádzajúcich vzťahov, trvalo dlhšie, kým spojili obe rodiny.

Foto: TASR/AP

Salma Hayek a François-Henri Pinault

V roku 2007, keď mala Salma 40 rokov oznámila, že je nielen zadaná, ale aj tehotná. V roku 2009 sa šťastne zobrali, keď mala ona 42 a on 46.

Foto: TASR/AP

Amy Adams a Darren Le Gallo

Amy Adams sa nijako neponáhľala uzavrieť manželstvo so svojím partnerom Darrenom, s ktorým sa stretli už na škole. Na svadbu si však počkali a zasnúbení boli až 7 rokov.

Foto: TASR/AP

Gwen Stefani a Blake Shelton

Gwen sa zamilovala v roku 2015 a v tom istom roku aj oznámili, že tvoria pár. Mala 46 a jej partner 39. Zosobášili sa v októbri 2020.

Foto: TASR/AP

Sofía Vergara a Joe Manganiello

Moderátorka a herečka začala randiť s Joeom v roku 2014. Mala vtedy 42 rokov a on 38. V roku 2015 sa zosobášili a odvtedy tvoria pár.

Foto: TASR/AP

 

Najnovšie články