Babička ukázala svoj narodeninový outfit a ľudia sú v šoku. Hoci má 70 rokov, nehodlá sa obliekať na svoj vek

Dana Kleinová

Foto: Instagram (fayebrownemottofashions)

70-ročná babka sa rozhodla ukázať svoj narodeninový outfit a aj to, že sexy môže byť žena v každom veku. Faye miluje módu a je to vidieť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál The Sun, po tom, ako Faye Browne prežila rakovinu prsníka a podstúpila mastektómiu pred dovŕšením 50 rokov, získala nový pohľad na život. Teraz má 70 rokov a tvrdí, že hoci má možno zvráskavený krk, stále vyzerá o 20 rokov mladšie a nemá strach obliecť si minisukňu či kožené šortky.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Faye Browne (@fayebrownemottofashions)

Vždy milovala módu

Faye vždy nosila módu a sledovala trendy. Módna návrhárka vysvetlila, že jej oblečenie pridáva na sebavedomí a istote a nikdy neopustí dom predtým, než je spokojná so svojím vzhľadom. Teraz na svojom profile zdieľa svoje outfity a tvrdí, že sa snaží inšpirovať ostatné ženy, aby nosili všetko, čo sa im páči.

Často jej vraj hovoria, že vyzerá o 20 rokov mladšie a ona sama hovorí, že sa necíti na svoj vek. Faye, kreatívna riaditeľka Motto Fashions z Melbourne v Austrálii, povedala: „Väčšina ľudí je šokovaná, keď zistia môj vek. Myslia si, že mám 50 alebo 55 rokov. Neviem, ako sa cíti 70-ročný človek.“

Faye začala šiť, keď mala len 10 rokov a v roku 1984 založila Motto Fashions. Odmalička tak milovala módu a obliekala sa sebavedomo. „To, ako vyzeráš, je dôležité. To, ako sa obliekate, má vplyv na to, ako sa k vám ľudia správajú. Mám pocit, že to, ako sa obliekaš, hovorí svetu všetko,“ vysvetlila návrhárka.

Narodeninový outfit

Teraz Faye oslávila okrúhlych 70 rokov a s fanúšikmi sa na sociálnej sieti podelila o outfity, ktoré si plánovala obliecť na svoju oslavu. Nakoniec si zvolila čierne šaty s odhaleným chrbtom, no ukázala tiež, ako vyzerá v čiernych šatách s hranatým výstrihom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Faye Browne (@fayebrownemottofashions)

Najnovšie články