Kvôli nadmernej veľkosti pŕs chodila roky bez podprsenky. Teraz našla takú, ktorá jej sadne

Dana Kleinová

Foto: Instagram (theabbybible)

Plus-size influencerka, ktorá päť rokov nenosila podprsenku, ukázala, že konečne našla tú pravú, ktorá jej aj skutočne sadne. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál DailyStar, influencerka Abby Bible, ktorá nosí veľkosť 5XL, priznala, že pol desaťročia nenosila podprsenku, no teraz sa rozhodla nájsť podprsenku, ktorá sadne na jej prsia veľkosti 100F. Sama seba nazýva „neospravedlňujúcim tučným dievčaťom“ a je známa svojím vkusom a módnym štýlom, ktorý by jej mohla závidieť nejedna modelka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Abby Bible (@theabbybible)

Nevedela zohnať správnu podprsenku

Newyorčanka vyrastala v domácnosti, kde ju učili, že žena vždy musí nosiť podprsenku, inak je to nevhodné. Tým, že musela nosiť podprsenku, stále sa snažila nájsť takú, ktorá by jej dobre sadla a bola pohodlná, no nedarilo sa jej to, a tak sa rozhodla podprsenku nenosiť.

Vydržala tak päť rokov, no dnes sa rozhodla vo svojom pátraní po dokonalej podprsenke pokračovať. A nakoniec sa jej to aj podarilo a natočila to rovno na video.

„Som si istá, že ako mnohí z vás, aj ja som vyrastala s tým, že som bola naučená, že bezpodmienečne musím nosiť podprsenku a že nenosiť ju je nevhodné, neslušné, urážlivé atď.,“ hovorí blondínka vo videu. „Po obdobiach, kedy som sa ich nútila nosiť a kedy som nevedela, ako správne nájsť dobrú a pohodlnú podprsenku, som pred piatimi rokmi odprisahala, že už nebudem nosiť podprsenku,“ priznala Abby.

Rozhodla sa, že ju potrebuje

Najnovšie články