Na nechty som si natrela zubnú pastu. Keď zistíte, prečo som to urobila, budete to chcieť vyskúšať tiež!

Mary

Milióny žien venujú veľa času starostlivosti o svoje nechty. Ale ísť do salónu každý druhý týždeň je veľmi drahé a pre mnohé z nás aj časovo náročné. Ak máte aj vy problém zajednať si ten správny termín u manikérky tak aby vám vyhovoval, vyskúšajte si dokonalú manikúru urobiť doma. Je to naozaj omnoho jednoduchšie ako sa môže na prvý pohľad zdať. Nemusíte mať kurz ani školenie, postačí vám trocha trpezlivosti. 

nechty 1
pixabay.com

Určite sa už aj vám podarilo nalomiť si necht a ponáhľali ste sa do práce či na schôdzku, alebo ste si lakovali nechty a nepodarili sa vám podľa vašich predstáv ? Prinášame vám 12 skvelých tipov ako sa o svoje nechty postarať tak, aby ste mali vždy perfektnú manikúru. Poďte sa s nami pozrieť ako jednoducho si viete urobiť manikúru v pohodlí domova.

Tipy a triky na dokonalú manikúru

Či už máte radi klasickú francúzsku manikúru alebo obľubujete extravagantné nechty, určite vám tieto rady pomôžu nie len ušetriť čas pri lakovaní nechtov, ale aj vykúzliť si manikúru, na ktorú by ste inak museli ísť do salónu krásy.

nechty 2
kenh14.vn

Krásu polmesiaca viete preniesť aj na vaše nechty. Postačia vám papieriky a lak.

nechty 3
nihrida.com

Kto by nemal rád čipku ? Šaty, kabelka dokonca aj doplnky vyzerajú priam famózne ak je na nich použitá aplikácia v podobe farebnej čipky. Ak máte taktiež v obľube čipku, pridajte ju aj na svoju manikúru.

nechty 4
minq.com

Všade samé bodky – sú tento rok veľký hit a výnimkou nie je ani manikúra. Na vytvorenie dokonalých bodiek vám poslúži obyčajná sponka do vlasov.

nechty 5
nailistas.com

Zlatá farba je veľkou vášňou mnohých žien, tak prečo ju neskúsiť pridať aj do manikúry?

nechty 6
weixinyidu.com

Skvele vyzerajúca francúzska manikúra už nemusí byť len vašim prianím. Obmotajte si okolo nechta gumičku do vlasov a lakujte. S týmto jednoduchým trikom už pre vás vytvorenie pravej francúzskej manikúry nebude viac problém.

nechty 7
sheknows.com

Ombré na nechtoch vyzerá priam famózne, najlepšie však je, že tento efekt dosiahnete veľmi jednoducho. Použite hubku na nanášanie make-upu a samé uvidíte aký krásny efekt na nechtoch vytvoríte.

nechty 8
fashiondesign.com

Krásne matné nechty – už na ne nemusíte čakať v salóne. Pridaním svetlých očných tieňov, ktoré rozdrvíte na prášok vám vznikne dokonalá matná manikúra. Tiene pridajte do transparentného laku na nechtu a jednoducho nalakujte.

nechty 9
brightside.me

Ak potrebujete nechty posilniť, aplikujte na ne zubnú pastu. Pasta dodá vašim nechtom vápnik, lesk a zároveň vám nechty skvele vybieli.

nechty 10
rebelcircus.com

Poznáte to, lakovanie nechtov pred odchodom z domu je asi tá najviac stresová situácia aká len môže byť. Ak sa ponáhľate a potrebujete aby vám lak na nechtoch rýchlo zaschol, namočte si nechty na pár minút do ľadovej vody.

Článok pokračuje pod videom ↓
nechty 11
incoco.com

Zlomený necht si väčšina z nás iba rýchlo opilníkuje alebo odstrihne. Vyskúšajte ho zafixovať pomocou čajového vrecka a transparentného laku na nechty. Ten výsledok vás určite poteší.

nechty 12
bellashoot.com

Odlakovanie výrazných farieb, napríklad červenej či čiernej je občas výzva a neraz sa stane, že sa s tým musíme poriadne popasovať. Skúste použiť tento jednoduchý trik a odlakovanie nechtov už pre vás nebude nikdy problém.

nechty 13
wackylaki.com

Odstránenie nadbytočného laku na nechty môže byť občas problém aj po dôkladnom odlakovaní. Ak sa to stáva občas aj vám, skúste použiť zubnú pastu. Na mokré nechty naneste pastu a jemnou kefku si nechty vyčistite.

Aj keď žijeme v uponáhľanom svete, občas by sme si mali nájsť chvíľku pre seba a venovať sa len svojej maličkosti. Či už sa rady staráte o svoje vlasy či pleť, nemali by ste zabúdať ani na svoje nechty. Koniec koncov, je to jedna z prvých vecí, ktoré si na vás ľudia všimnú. Tieto jednoduché ale veľmi účinné triky vám zaručia, že vaša manikúra bude vyzerať vždy a všade perfektne.

zdroj: babskeveci.sk (Marianna), brightside.me

Najnovšie články