Krásna plus-size modelka: Toto je dôvod, prečo si neviem nájsť chlapa

Gabriela Kinčoková

Foto: instagram

Mamičiek, ktoré ukazujú svoje telo po pôrode je na sociálnych sieťach čoraz viac. Mnohé ženy sa rozhodli búrať akékoľvek predsudky a ukazujú svetu, že matka sa nemusí naozaj za nič hanbiť. Mnohé z nich schudli po pôrode a preto dnes ich pokožka a telo nevyzerajú ako kedysi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Chelsea Outramová je matkou 4-ročného dievčatka. Po tehotenstve jej zostali na bruchu nepríjemné strie a tiež jej zostalo zopár kíl navyše. O jej príbehu informoval denník The Sun. Na svete je mnoho žien, ktoré sa s týmto všetkým nedokážu zmieriť, a preto sa rozhodla podporiť ich. „Mám na svojich sociálnych sieťach medzi fanúšikmi veľa mužov aj žien. Muži mnohokrát reagujú veľmi pozitívne a naopak, ženy tvrdia, že niečo také mužov nepriťahuje. Ja však nemám takéto fotky na svojich profiloch kvôli mužom,“ povedala Chelsea. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗖𝗢𝗖𝗢. (@ccokez) on

Mužom sa nepáčim

„Sú muži, ktorí odsudzujú moje telo, no každému sa páči niečo iné. To, čo robím, robím len a len kvôli podpore pre ženy, ako som ja,“ dodala. Chealsea sa stala populárna v auguste roku 2017, kedy zavesila na Instagram prvú odvážnejšiu fotku. Dnes má 64 000 sledovateľov. „Bolo to úžasné vidieť takú podporu od mnohých žien. Ľudia vidia modelky ako dokonalé, preto boli radi, že ma môžu vidieť s týmito chybami. Podpora je obrovská a to ma posúva vždy ďalej,“ zdôverila sa mladá mamička a modelka.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗖𝗢𝗖𝗢. (@ccokez) on

Ako sama priznala, muža si nevie nájsť najmä preto, že keď odhalí svoje telo, mnohým sa nepáči a neprajníkov má aj v skupine žien, ktoré jej píšu, že sa na jej strie nedá pozerať.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗖𝗢𝗖𝗢. (@ccokez) on

Jej krásu ľudia dokážu oceniť

Mladá mamička aj napriek nedokonalostiam svojej postavy robí modelku pre značky ako Boohoo alebo ASOS. Predtým, než sa stala modelkou, pracovala na online predaji a vždy mala svoje krivky. Keď ju prvýkrát kontaktovala modelingová agentúra, Chelsea ich rok ignorovala. Bála sa najmä toho, že ju odmietnu, pretože už nebola na svojej pôvodnej veľkosti. „Páni, už dávno nemám veľkosť 8 ale ďakujem za ponuku,“ napísala agentúre. Odpísali mi, že oni to vedia a majú o mňa stále záujem. Cítila som sa úžasne keď som vedela, že budem modelka aj napriek mojim chybám a striám.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗖𝗢𝗖𝗢. (@ccokez) on

Svoje telo miluje

Dnes svoje telo miluje i keď ho predtým nenávidela. Aj keď v tomto priemysle to nie je také jednoduché ako sa zdá, jej príjem závisel hlavne od toho ako vyzerala. „Myslím si, že v dnešnej dobe viac ľudí uznáva ženy ako som ja, ženy, ktoré nie sú dokonalé,“ povedala.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗖𝗢𝗖𝗢. (@ccokez) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝗖𝗢𝗖𝗢. (@ccokez) on

„Stále nosím so sebou taký „klokaní vak“, ktorý nezmizne ani vtedy, keď strávim v posilňovni 3 hodiny denne. Neostávalo mi nič iné než sa so svojim telom zmieriť a milovať sa,“ zasmiala sa Chelsea. „Veľmi sa teším na leto, keď budem môcť nosiť bikiny a znovu podporiť všetky ženy, ktoré majú akékoľvek komplexy!“ dodala.

Najnovšie články