Nebudete sa vedieť prestať smiať. Žena ukazuje, aké problémy majú ľudia s kilami navyše pri cestovaní, stala sa virálnou

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (maryfrannn)

Zoznámte sa s Mary Fran Donnelly, temperamentnou 27-ročnou učiteľkou a zástankyňou pozitivity tela v rôznych veľkostiach. Jej vtipné príspevky vás však dostannú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako uvádza portál Bored Panda, Mary ukazuje všetkým ľuďom, ktorí majú kilá navyše, že sa musia milovať takí, akí sú. Rozčuľuje ju, keď ľudia majú hnusné poznámky na ľudí, ktorí sú pri tele.

@itsmaryfranTraveling as a Fat Person Episode 2♬ original sound – Mary Fran

Navyše však ukazuje útrapy, ktoré sú pre ňu spojené s cestovaním. Tvrdí, že väčšina hotelov nie je prispôsobená pre ľudí, ktorí majú viac kilogramov.

Vtipné zážitky počas dovolenky

Uvedomila si to počas dovolenky so svojou rodinou, kedy si poriadne nemohla sadnúť ani na toaletu, stoličku na balkóne alebo to, že sa nedokáže celá zabaliť do uteráka. Práve jej neuveriteľný zmysel pre humor je to, čo jej zabezpečilo popularitu a stala sa virálnou. „So všetkým sa vyrovnávam vďaka humoru. Zľahčujem situácie, ktoré sú stresujúce pre ľudí s väčšou veľkosťou. Spolu so sestrou sme sa iba smiali nad tým, aké to bolo absurdné,“ povedala.

Mary ukazuje svoje telo také, aké je a chce inšpirovať aj druhých ľudí, aby sa za seba nehanbili a milovali na sebe každý jeden kúsok.

Najnovšie články