Svojmu exmanželovi dala druhú šancu a chcela, aby sa znova zobrali. Keď konečne pokľakol, prišiel šok

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena sa chcela znova vydať za svojho bývalého manžela. Našťastie sa to však nestalo, keďže ukázal svoju pravú tvár.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, málokto sa rozhodne znovu zosobášiť so svojím bývalým partnerom, a keď už sa tak stane, predpokladá sa, že sa zmenil k lepšiemu. To si myslela aj Amy, ktorá svojho bývalého muža stále veľmi milovala, a tak sa rozhodla dať mu druhú šancu. Rýchlo však pochopila, že to nebol dobrý nápad.

Foto: Pexels

Podviedol ju

„S 36-ročným manželom Danom sme boli zaľúbení od strednej školy. Chodili sme spolu viac ako 8 rokov a potom sme sa vzali. Naše manželstvo bolo búrlivé, s množstvom hádok a dokonca aj s neverou z Danovej strany, ktorú som len tušila, čo však on popieral a nikdy sa nepotvrdila faktmi,“ začala vysvetľovanie tridsaťštyriročná Amy.

Keď však v jeho telefóne našla provokatívne správy od jeho kolegyne, rozhodla sa zhodiť ružové okuliare a ich vzťah ukončiť. „Nepočúvala som jeho výhovorky a úprimne som už nechcela žiadne vysvetlenia. Moja dôvera v Dana bola už veľmi otrasená po tom, ako sa počas naozaj ťažkých chvíľ, ktorými sme prechádzali, správal veľmi infantilne. Preto som iniciovala náš rozvod a on to po niekoľkých pokusoch presvedčiť ma, vzdal,“ dodala Amy.

Prešli tri roky od ich rozvodu. Dan sa neustále pokúšal s Amy stretnúť a pozýval ju na kávu, no ona vždy odmietla. Potom sa však stretli náhodou. „Približne pred rokom sme sa náhodne stretli v jednom supermarkete. Išla som si kúpiť nejaké potraviny a on tam bol tiež, v sprievode nejakej krásnej dámy,“ vysvetlila.

Začala žiarliť

Najnovšie články