Žena ukázala svoje brucho po pôrode trojičiek. Mamičky ju za jej odvahu poriadne vychválili

Hyriaková Kristína

Foto: unsplash

Mamička sa stala virálnou na sociálnych sieťach po tom, ako ukázala svoje veľké tehotenské bruško, keď bola tehotná s trojičkami. Teraz zaujala opäť, keď ukázala, ako vyzerá jej brucho po pôrode.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál The Sun, Michella Meier-Morsi z Dánska minulý rok porodila troch synov, Charlesa, Theodora a Gabriela. Už predtým sa jej narodili dvojičky, teraz však zostala v šoku, keď zistila, že čaká hneď tri deti. Keď Michella ukázala svoje brucho na sociálnych sieťach, mnohí ľudia boli skutočne v šoku z toho, aké je obrovské.

@michellameiermorsi Jeg har lige født dem… har jeg ikke?!😭😳 Sådan føles det i hvert.
Det er kun et øjeblik siden, at jeg lå i en hospitalsseng sammen med tre bittesmå drenge med sonder og en enkelt med CPAP. Og i dag er de 17 måneder gamle. Og før jeg har nået at blinke med øjnene, rammer de 1,5 år – som for mig føles som at gå fra baby til tumling. Sådan har jeg nok set Teddy længe og Charles i et par uger. Der sker et eller andet, når de selv kan gå. Så forsvinder babyen… Gabriel føles stadig lidt som en baby for mig, selvom han dagligt er på vilde missioner – men det er nok fordi han fortsat kravler og i højere grad skal bruge min hjælp. Men nu er de altså 17 måneder, og det er ikke bare tiden, der går absurd stærkt. Det gør deres udvikling også. Jeg kan vitterlig mærke forskel fra dag til dag – også selvom jeg er sammen med dem hele tiden. Deres forståelse, opmærksomhed i forhold til hinanden, deres måde at lege på, spise på, pludre, vise kærlighed… Jeg elsker det! Jeg nyder hvert eneste sekund. Men jeg bliver også lidt trist. For det går lidt for stærkt for moderen. Og jeg savner mine babyer. 17 måneder… 516 dage har de været i vores liv. Hvor blev de af😳❤️ #trillinger #triplets #tripletmom#tripletlife #momlife #barselsliv #livetmedbørn #tripletsoftiktok #fyp ♬ i love you baby – Emilee

Ukázala bruško v tehotenstve, aj po ňom

Teraz majú jej trojčatá 17 mesiacov a mamička miluje každú chvíľu, keď ich vidí vyrastať. Trojičky však neboli to, čo ľudí na sociálnych sieťach najviac zaujalo. Samozrejme, je jasné, že Michelline bruško sa poriadne zväčšilo, keďže v sebe nosila tri deti. Jej brucho však malo zvláštny tvar, čo mnohé ženy priam vydesilo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michella Meier-Morsi (@michellameiermorsi)

Mnohí ľudia zostali vystrašení

Pôrod nakoniec podľa jej slov prebehol hladšie, ako očakávala, hoci to bolo náročných 36 hodín. Kým jej video s tehotenským bruchom nabralo milióny videní, ešte viac ľudí šokovala fotografia jej bruška po pôrode. Je jasné, že jej zostala prebytočná koža, avšak mnohí ľudia považujú za inšpiratívne to, že sa rozhodla tieto zábery zdieľať s celým svetom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michella Meier-Morsi (@michellameiermorsi)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Michella Meier-Morsi (@michellameiermorsi)

Päťnásobná mamička povedala, že napriek tomu, ako sa jej telo zmenilo, nič neľutuje a svoju rodinu považuje za to najväčšie šťastie, ktoré má.

Najnovšie články