Takúto svokru by ste nechceli ani v najhoršom sne. Správa sa, akoby bola za svojho syna vydatá, z tohto vám príde zle

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Manželstvo so sebou prináša rôzne výzvy. Táto žena však nebola pripravená na to, že jej manžel dovolí svojej mame zničiť ich spoločný život.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Boredpanda, jedna žena má problémy so svokrou a už si nevie rady. Zatiaľ čo predtým bola s nimi ledva v kontakte, v momente, ako žena otehotnela, stala sa priam neznesiteľnou. Mamička preto musela pristúpiť k razantnému kroku a povedala svojmu manželovi, že už to viac nezvláda.

Foto: Pexels

Nepozná hranice

Žena začala príspevok so svojím príbehom krátkym vysvetlením situácie. Momentálne je tehotná a o dva týždne sa jej má narodiť dcérka. Po jej narodení plánuje ostať rok doma, a tak šetria peniaze, aby si to mohli s manželom dovoliť. Podarilo sa im našetriť niekoľko tisíc eur, plus jej manžel má celkom slušnú výplatu. Znie to pozitívne, no v tomto momente do príbehu vstupuje svokra.

Odkedy žena otehotnela, nevie sa jej totiž zbaviť. Napríklad sa snažila pár presvedčiť, aby si spoločne kúpili dom, aby mohla pomôcť vychovávať „bábätko jej bábätka“ a jej syn o tom reálne rozmýšľal, až kým ho manželka rázne nestopla. Tam to však neskončilo.

„Neustále sa u nás objavuje bez ohlásenia a nosí mu veci. Vždy len pre neho. Napríklad mu nosí dva aj trikrát do týždňa jednu porciu večere, keďže mu vraj určite chýba varenie jeho mamy. Neustále mu kupuje šperky pre mamu a syna, pritom šperky ani nenosí a hovorí mi, že to vraj určite bude nosiť, keďže to tak synovia a mamy majú a ja by som to nepochopila. Samozrejme, že to nenosí,“ vysvetľuje ďalej v príspevku.

„Správa sa k nemu, akoby bol jej manžel,“ zhodnotila žena.

Úplne sa zmenila

Najnovšie články