Mama používa falošné opálenie, keďže podľa nej je jej bábätko príliš bledé. Internet sa búri

Dana Kleinová

Foto: TikTok (Kylen Suttner)

Mama ukázala zvláštnu rutinu, ktorú praktizuje na svojom bábätku a internet ostal pohoršený. Influencerka totiž chce, aby jej dieťa vyzeralo ako pobozkané od slnka. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Fitness influencerka Kylen Suttner, o ktorej sme už písali, otvorene priznala, že svoje len 4-mesačné bábätko vystavuje samoopaľovaniu. Vo videu, ktoré pridala, je falošné opálenie chlapčeka viditeľné na prvý pohľad a odtieň jeho pleti náhle presne ladí s tou maminou. Toto odhalenie okamžite spustilo búrlivú diskusiu a našli sa aj takí, ktorí toto rozhodnutie maximálne podporili. Informuje o tom Brightside.me.

Foto: TikTok (Kylen Suttner)

Netušia, či ide o vtip

Prekvapivé odhalenie zožalo rôzne reakcie. Zatiaľ čo si mnohí mysleli, že video natočila ako žart, aby reagovala na ľudí, ktorí si často všímajú, že jej dieťa vyzerá „oranžovo“, iní veria, že to táto mama myslí vážne, a preto jej čin neváhali skritizovať. Obávajú sa, že jej dieťa tak vyrastie neisté svojím vlastným vzhľadom a zároveň sa chemikáliami vo falošnom opálení zraní jeho citlivá detská pokožka.

Zároveň sa však našli aj takí, ktorí s ňou súhlasili a dokonca priznali, že by urobili to isté, keby mali batoľa. Jedna matka hneď neváhala priznať: „Používam falošné opálenie, moje dieťa tiež a niektorí ľudia to jednoducho nechápu.“

Najnovšie články